Додому > Новини > Журналістське свято відзначили неординарно

Журналістське свято відзначили неординарно

Представників професії, яка є і моєю, називають по різному: і четвертою владою, і воїнами пера, і літописцями краю, і очима суспільства, а інколи й просто писаками. Та журналісти завжди були і залишаються носіями інформації, що є одним з важливих інструментів державної влади, особливо в умовах гібридної війни, що сьомий рік триває в Україні не тільки на фронті, а й на інформаційному полі. І меседж «Журналісти – важливі!», що нині єднає медійників, привернув увагу й керівників Бродівської міської територіальної громади.

Цьогоріч вперше колективи редакції газети «Голос відродження» і ТРК «Броди» своє професійне свято – День журналіста відзначили так поважно і неординарно. Журналістів – газетярів, радійників, телевізійників запросили на свято у міську раду. Начальник відділу культури, туризму, молоді і спорту Мар’яна Родін розпочала святкову зустріч, в якій, крім голови міськради Анатолія Белея та його заступників, взяли участь члени виконкому, старости окремих громад.

Міський голова Анатолій Белей, вітаючи журналістів, наголосив на важливості і відповідальності їхньої праці для оперативного і правдивого інформування громади про все, що стосується її життєдіяльності, роботи влади, проблем і викликів сьогодення. Він подякував місцевим медійникам за творчу працю у цій царині, вірність покликанню і вручив грамоти головному редактору ТОВ «Газета «Голос відродження» Надії Забокрицькій (на фото внизу), її заступниці – автору цих рядків та фотокореспонденту Вячеславу Чижику, і редактору телерадіокомпанії «Броди» Сніжані Ковальчук, побажав творчих успіхів та фінансового благополуччя.

Натхненні слова вітань і прекрасні пісні-побажання журналістам, які «працюють за покликом гарячих сердець» і творять «світ добра, справедливості, правди своїм талантом», адресували наші талановиті «криничанки» з Народного дому м. Броди Наталка Ковальчук, Марія Пишна, Марія Ковалів і Оксана Мусій.

Головний редактор «Голосу відродження» Надія Забокрицька подякувала усім за пошанування професії журналіста, розуміння її важливості і висловила надію, що читачі та влада й надалі будуть з нашим часописом. Вона також розповіла про те, що цьогоріч редакція уже 25-ий раз підвела підсумки свого традиційного конкурсу позаштатних авторів і журналістів «Голосу відродження» на здобуття журналістської премії Петра Федуна (Полтави) за кращий матеріал з національно-патріотичної тематики та розповіді про борців за волю України і учасників національно-визвольних змагань. Цьогоріч лауреатом цієї почесної премії стала автор цих рядків.

А у суботу, 5 червня, у Львівському палаці мистецтв відбулися урочистості з нагоди Дня журналіста, організовані Львівською обласною організацією Національної спілки журналістів України. Участь у них взяли представники влади, члени Національної спілки журналістів України, працівники редакцій газет, інтернет-видань, радіо й телебачення, власні кореспонденти всеукраїнських видань.

Звертаючись до колег-журналістів з нагоди професійного свята, голова Львівської обласної організації НСЖУ Ярослав Климович наголосив, що люди прагнуть свободи слова, бо хочуть чути правду. При цьому він також зазначив, що у роботі журналіста має бути відповідальність.

Привітали медійників перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, заступник голови постійної депутатської комісії з питань культури, інформаційної політики та промоції Львівської обласної ради Петро Цеголко, директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської обласної державної адміністрації Дмитро Посипанко, народний депутат України Ростислав Тістик, представник Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сайгайдачного підполковник Антон Миронович, генеральний директор Львівського палацу мистецтв Юрій Візняк.

За високий професіоналізм, відстоювання демократичних ідеалів, розвиток соціального діалогу суспільства з владою та з нагоди Дня журналіста представники ЗМІ отримали відзнаки та нагороди. Серед нагороджених і журналісти Бродівщини. Спеціальну відзнаку Національної спілки журналістів України отримала заступник редактора газети «Голос відродження» Галина Петрусь, почесними грамотами Львівської обласної ради нагороджені головний редактор газети «Голос відродження» Надія Забокрицька та журналістка ТРК «Броди» Наталія Кутняк.

А у понеділок, 7 червня, у редакції бродівського часопису «Голос відродження» відбулася зустріч журналістів газети та телерадіокомпанії «Броди» з головою Золочівської районної державної адміністрації Василем Маркевичем, його заступником Богданом Гринишиним та спеціалістом відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Володимиром Адамцем (на фото вгорі).

Усіх гостинно зустріла і привітала з професійним недільним святом – Днем журналіста головний редактор «Голосу відродження» Надія Забокрицька.

Голова Золочівської РДА Василь Маркевич коротко поінформував бродівських медійників над чим працює районна влада, що зроблено за півроку активної стадії адміністративної реформи, як територіальні громади, зокрема Бродівська, Заболотцівська та Підкамінська, виконують свої бюджети, які проблеми нині мають і влада, і громади та як планують їх вирішувати.

Гості привітали журналістів з їх професійним святом, подякували за непросту, дуже відповідальну працю у медійній сфері, вручили грамоти. Цікавим було неформальне і щире спілкування представників бродівських засобів масової інформації і керівництва Золочівського району. Журналістів порадували запевнення гостей, що вони прагнуть «бути присутніми у ЗМІ», відкриті для діалогу і хочуть, аби громада знала, чим займається влада, й всіляко підтримуватимуть ЗМІ.

Головний редактор «Голосу відродження» Надія Забокрицька подякувала золочівським урядовцям за пошанування праці журналістів і висловила надію, що співпраця влади і медійників буде дієвою і в плані фінансової підтримки, розповівши про підтримку «малих газет», що роздержавилися, і зокрема «Голосу відродження», обласною владою та співпрацю бродівського часопису з Бродівською міською радою на основі угоди про друк матеріалів.

Екс-редактор «Голосу відродження», голова первинної організації НСЖУ бродівського часопису Богдан Зробок висловив думку, що єднання зусиль влади і журналістів – це подвійна сила, що сприятиме розвитку району і його громад.

Г.ПЕТРУСЬ.
Фото В.ЧИЖИКА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *