Додому > Актуально > Йозеф Рот – бренд Бродів №1

Йозеф Рот – бренд Бродів №1

В один із останніх літніх днів, на оновленій алеї Бродівського замку відбувся круглий стіл. У затінку дерев, в невимушеній атмосфері бродівчани розглядали важливе питання: як розвинути туристичний приплив у місті, а його магнітом для іноземців зробити саме письменника Йозефа Рота.

Були присутні представники Бродівської центральної районної бібліотеки, благодійного фонду «Карітас», історико-краєзнавчого музею, та й просто зацікавлені у цьому питанні містяни, а що найбільше вразило – молодь, якій теж не байдужа доля нашої історичної і культурної спадщини.

Свої ідеї та думки міг виразити кожен. Обговорювали чи все ж реально зробити німецькомовного письменника брендом нашого міста, де знайти ресурси та з яких кроків варто починати. Випускниця Бродівської гімназії Анастасія Тимусь зауважила, що коли школярі-туристи з Німеччини приїжджали до них у гості за спеціальної програмою, то вони дивувалися, що у місті з такою історією немає де купити магнітик чи сувенір.

Підприємець Богдан Величко, вважає, що у Бродах повинна бути родзинка, за якою будуть стояти у черзі туристи, до прикладу «Бродівський сирник» чи напій «Червоний Йозеф».

Ініціаторами заходу були Володимир Булишин, Руслан Данилюк та Любомир Лесонін. Щиро сподіваюся, що зовсім скоро майбутня Бродівська ОТГ гостинно відкриє свою «браму» для туристів з усього світу.

Ліна КАШУБА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *