Додому > Культура > Яскраві традиції бережемо і примножуємо

Яскраві традиції бережемо і примножуємо

Зимові свята в Україні – це винятково багатий, веселий і радісний час, якого чекають і люблять усі через святково прикрашену ялинку, можливості поколядувати, подивитися вертепні дійства, посіяти та защедрувати. Цикл Новорічно-Різдвяних свят у Підкамені розпочався «Зимовою феєрією», яку підготував народно-духовий відділ КЗ «Підкамінська школа мистецтв». Усі учасники цього дійства з великим захопленням брали в ньому участь, а св. Миколай подарував дітям солодкі подарунки. Підкамінська школа мистецтв провела і ряд інших передноворічних заходів, організованих викладачами хореографічного, музичного, художнього, струнно-смичкового, народно-духового і фортепіанного відділів. Багато цікавих танцювальних номерів, новорічних пісень і музичних композицій подарували слухачам справжню естетичну насолоду – мелодії та пісні, що звучали на сцені, викликали гучні оплески.

Та на цьому святкування у нашій громаді не завершилися. На початку 2022 року на сцені Народного дому смт. Підкамінь відбулася Різдвяна вистава. А за ініціативи працівників культури Підкамінської селищної ради було організовано вертепи майже у кожному селі, бо це одна з найяскравіших традицій Різдва, його окраса, яку громада береже вже не одне століття.

Порадували своїми віншуваннями та колядками і ансамбль «Оберіг» (Народні доми та бібліотеки сіл Тетильківці і Микити) та художній колектив НД с. Черниця (на фото), які є творчими перлинами нашої громади.

А минулої неділі відбулося яскраве різдвяне дійство «Прийшла у гості коляда», організоване КЗ «Підкамінська школа мистецтв» і Народним домом смт Підкамінь. Глядачі віддячили всім учасникам бурхливими оплесками, щирими посмішками та радісними емоціями.

Різдво воістину наповнює дивовижною силою, об’єднує і надихає!

Ольга Козак,
депутат Підкамінської селищної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *