Додому > Спорт > Як змагаються бродівські баскетболісти

Як змагаються бродівські баскетболісти

20 квітня у Бродах відбулися обласні змагання з баскетболу. На жаль, з 13 учасників, які були заявлені у змаганнях на першість Рівненської області з баскетболу, станом на 10 год. підтвердили свою присутність шестеро баскетболістів. У Миколи Романюка у переддень матчу «схопила» спина і йому не те, що бігати, а й ходити було важко. Правда, оцінивши всю складність командної ситуації, він наважився на відчайдушний крок – три ін’єкції знеболення і він у грі. Брали участь і двоє молодих гравців Михайло Стрільчук, Олег Селезньов, які змагалися на такому престижному обласному рівні. Правда у переддень гри Олег на тренуванні зламав ногу. Тож перед бродівчанами постала важка дилема – чи варто проводити матч з командою м. Дубно. Рішення прийнято однозначне: «Так!».

У першому періоді гра була рівною і відчувалося хвилювання суперників. Бродівчани отримали перевагу у цьому матчі 10:8. З таким мінімумом закінчився перший період. У другому періоді вміла оборона і контратаки дали свій результат на нашу користь – 20:18.

У третьому періоді центровий А.Чобіт взяв паузу для відновлення сил на декілька хвилин. Ця пауза пішла на користь супернику: провали в обороні і суперник різко набрав обертів й лідирував +14. Правда, до завершення періоду ми дещо скоротили відставання з рахунком 32:38.

У четвертому періоді після трьох поспіль трьохочкових голів, відставання для нас стало непосильним. Андрій Чобіт та Сергій Долинюк сіли на лаву запасних. Центр став відкритим.

Гра завершилася не на користь бродівчан.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *