Додому > Культура > Вийшов роман-застереження, як нейтралізували продажний олігархічний клан

Вийшов роман-застереження, як нейтралізували продажний олігархічний клан

У київському видавництві «Ярославів Вал» щойно побачив світ роман Богдана Кушніра «Блондинка для олігарха». Це детективна історія одного олігархічного клану. Багатій купив на конкурсі дівочої краси звабливу блондинку. Підписав з нею контракт і подумав, що перетворив красуню на власну рабиню. А далі почалося непередбачуване: олігарх потрапив у підготовлену російською розвідкою пастку.

Побачивши олігархічне дно, читач жахнеться від думки: невже таке твориться у третьому тисячолітті? За красивими фасадами і дорогими палацами постає жорстокий світ зради і наживи, аморальний світ злочинних схем і заробляння грошей будь-якою ціною.

Як кожне зло, зло на сторінках роману у фіналі буде покаране, як і в житті – такий закон природи. Як написано в романі, під час російсько-української війни головний герой Олексій Кремінь, офіцер спеціального підрозділу військової розвідки, отримав від верховного головнокомандувача особливі повноваження для нейтралізації продажного олігарха. І його ніщо не зупинило.

«Мої прозові твори написані на грані документалізму. Кожен з них несе особливе навантаження і служить пересторогою для майбутніх подій, – розповідає Богдан Кушнір. – У романі «Помста оперативника розвідки»(перший наклад віддрукували у грудні 2013 року) я передбачив, що Росія використає Сочинську олімпіаду-2014 для експансії в Україну.

Роман «Невидима павутина», друге видання якого незабаром вийде під назвою «Постріл у долині дольменів», – це розповідь про один з варіантів нейтралізації Путіна. Обидва романи з’явилися після мого відрядження до Сочі та на Північний Кавказ у 2012-му.

– А роман про російсько-українську війну…

– На роман «На лінії зіткнення. Любов і ненависть» мене підштовхнула служба у війську – у Силах спеціальних операцій Збройних сил України. Я мав унікальну можливість бачити і відчувати, що водночас відбувається по обидві сторони «нульовки». Це мої белетризовані військові щоденники про реальні історії та події.

– Яку думку хочете донести до читача у новому романі?

– Роман «Блондинка для олігарха» – це застереження для продажних олігархічних кланів, що працюють на Росію. Одного дня «п’ята колона» буде дуже швидко і жорстко нейтралізована. Один з таких варіантів я описав у своєму романі. І ніхто навіть сльози не пустить, бо ці особини борються не за ідеї – ними керує жадоба наживи. Ви пригляньтеся, хто серед путінського кодла – шахраї, стукачі, продажні чиновники, люди без сорому і моралі, рідкісні циніки. Що з ними збудуєш? Хіба що можна країну грабувати. Ось чому з такими кадрами Росія приречена.

А.БОЛКУН,
Львів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *