Додому > Новини > Вдячні за допомогу

Вдячні за допомогу

У День захисника України бродівські волонтери відправили допомогу для військових, які захищають нашу Батьківщину на її східних рубежах. Як і в попередніх таких акціях, допомогли волонтери з Волинської спілки ветеранів Афганістану, з якими у бродівських волонтерів уже давно налагоджена тісна співпраця.

Військові з Бродівщини, які отримали допомогу (на фото внизу), та волонтери висловлюють подяку усім, хто долучився матеріально і фінансово до збору речей. Цього разу долучилися не тільки небайдужі жителі Брідщини і підприємці, а й освітні заклади: Берлинський і Суховільський ЗЗСО І-ІІІ ст., ОЗ «Бродівський ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4», Гаївський, Гаї-Дітковецький, Білявецький, Конюшківський ЗЗСО І-ІІ ст., Підгірянський і Бродівський ЗЗСО І ст., Суховільський ЗДО, КЗДО № 8, №1 і №9 м. Броди, Лешнівський КЗДО, Комарівський ЗДО, Бродівський центр дитячої та юнацької творчості. А ще парафіяни храмів Успіння Пресвятої Богородиці м. Броди та Різдва Пресвятої Богородиці с. Ражнів.

Волонтери сподіваються, що небайдужі люди і надалі будуть долучатися до збору такої допомоги нашим військовим на сході України.

Цього тижня у Броди приїхали військовослужбовці 3 механізованого батальйону 24 окремої механізованої бригади ім. короля Данила. Вони вручили подяки від командування бригади волонтерам Івану Карпову, Мар’яну Дитюку, Олені Ткачик (на фото вгорі) за допомогу, підтримку військовослужбовців та сприяння обороноздатності нашої держави.

НАШ КОР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *