Додому > Культура > У школі розвивають творчі здібності дітей

У школі розвивають творчі здібності дітей

Нещодавно у Бродівській школі естетичного виховання відбувся творчий звіт учнів і викладачів та випускний вечір. Творчий звіт колективу – завжди найвідповідальніша подія в житті школи. І як результат творчої, напруженої праці – яскраве дійство на сцені, вдячні оплески та відгуки глядачів. У Бродівській ШЕВ же стало гарною традицією проводити підсумки річної роботи у вербну неділю, вкотре засвідчуючи талант своїх учнів, а також високий професіоналізм педагогів. У зв’язку з карантином через коронавірусну інфекцію цьогоріч творчий звіт був перенесений. Брідчани вже скучили за веселим настроєм, позитивними емоціями та яскравими враженнями, що дарують завжди вихованці музичної школи зі своїми наставниками. Взагалі у Бродах важко уявити відзначення державних, професійних свят без учасників з цього мистецького закладу.

Святкова зала зібрала немало гостей, шанувальників і прихильників талантів юних бродівських музикантів, а вони, своєю чергою, не розчарували глядачів, подарувавши їм цікаву подорож у казковий світ музичного мистецтва. Концертна програма розпочалася танцювальною привітальною композицією (кер. О.Гром’як).

Благословив учнів і випускників духовний наставник школи естетичного виховання о. Петро Чаплюк і побажав вихованцям школи подальших успіхів, подякував викладацькому колективу за сприяння у розвитку творчих здіб­ностей дітей.

Концертна програма була насиченою та цікавою, складалася з творів різних стилів і жанрів. Учні усіх відділів школи демонстрували свою майстерність. Зокрема, хор (керівник Н.Мілютенко), фортепіанний дует (кер. І.Пелех), ансамблі скрипалів (молодша і старша групи) (кер. З.Ольшанецька, Н.Бурлікова), гітаристів (кер. М.Повшак), віолончелістів (кер. І.Сінькова), сопілкарів (кер. М.Серватович), естрадний ансамбль (кер. П.Грушкевич), «Бандура-бенд» (кер. Т.Омелюх), оркестр народних інструментів (кер. В.Целюх).

Зважаючи на те, що карантин вніс свої корективи у навчання, вихованці брали участь у творчих конкурсах, що проводилися онлайн і здобули немало призових місць. Серед них і Остап Вишневський, який виконав сольну композицію на цимбалах (кер. З.Ольшевська).

Після музичної частини настав час для урочистого моменту. До зали під звуки маршу увійшли випускники. Директор школи Ігор Безпалько вітаючи дітей і колектив школи із закінченням навчального року, розповів про досягнення. Зокрема, він зазначив що вихованці отримали близько 100 дипломів 1,2,3 призових місць, а учениця Яна Луцків завоювала гран-прі у конкурсі скрипалів, що проходив під патронатом департаменту культури Львівської ОДА. Хореографічні колективи школи здобули на обласних конкурсах два перших і одне третє місце, а у всеукраїнському – третє місце. Також цьогоріч Бродівська ШЕВ увійшла до топ-10 мистецьких шкіл області, зайнявши шосте місце і отримавши грошову винагороду у сумі 60 тисяч гривень для закупівлі музичних інструментів.

Директор школи вручив атестати випускникам і побажав, щоб музика супроводжувала їх все життя, жила у їхніх душах і допомагала на життєвому шляху.

Учасників концерту-звіту та випускників привітала начальник відділу культури, туризму, молоді і спорту Мар’яна Родін. Вона побажала вихованцям школи подальших успіхів, щоб від навчання у школі естетичного виховання залишилися тільки найкращі спогади і любов до мистецтва, а також подякувала викладацькому колективу за сприяння у розвитку творчих здібностей хлопчиків і дівчаток.

У фіналі концерту зачарували своїми виступами капела бандуристів (кер. С.Герасимчук) та юні танцюристи (кер. С.Петрушин).На завершення пролунав останній шкільний дзвінок, який покликав когось на веселі канікули, а когось готуватися до вступних іспитів у музичні навчальні заклади.

НАШ КОР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *