Додому > Новини > У Бродівській лікарні відкрили новий операційний блок

У Бродівській лікарні відкрили новий операційний блок

19 січня у КНП «Бродівська центральна міська лікарня» відкрили новий операційний блок. Як зазначив директор лікарні Мирослав Тимусь, близько 40 років бродівські хірурги працювали у старій операційній, що давно уже потребувала оновлення. У новому операційному блоці за кошти обласного та місцевого бюджетів, а також спонсорів все зроблено за сучасними вимогами. Тут працюватимуть три операційних. Операційні втручання проводитимуть лікарі хірургії, травматології, урології. Придбано нове медичне обладнання – лампи, столи, комп’ютери та інше. Створені також належні умови для медичного персоналу. У підготовчій кімнаті встановили нову раковину, дзеркало та бікси – металічні ящики для стерильних матеріалів.

За традицією червону стрічку перерізали голова комісії з питань охорони здоров’я та материнства у Львівській обласній раді Анна Ярмола, депутат Львівської обласної ради Євген Швед, заступниця міського голови Ірина Олеха, директор КНП «Бродівська ЦМЛ» Мирослав Тимусь.

Чин освячення нового операційного блоку здійснив капелан Бродівської лікарні о. Ігор Балук. Уділяючи йорданське благословення, він побажав, щоб тут перебував Божий дух і Спаситель благословляв кожного, хто тут працює та оздоровляв тих, хто лікуватиметься. Щоб Ангел Божий направляв скальпель хірурга так, як потрібно, а Господь давав сили і наснагу лікарям встановлювати правильні діагнози.

Що й казати, операційний блок виглядає по-європейськи. Як розповідає Мирослав Тимусь, облаштування тривало майже 4 місяці – 2,5 місяці у 2020 році і 1 місяць у 2021.

– За цей період ТзОВ «Золочівагробуд» на чолі з директором Йосипом Барабашем виконало всі роботи, – розповідає Мирослав Ярославович. – Я щиро вдячний всім, хто сприяв тому, щоб у нашій лікарні запрацював такий сучасний операційний блок. Проєктно-кошторисну документацію для цього виготовили мій попередник, головний лікар Іван Бец і його команда, активну участь у цьому взяла тодішня голова райдержадміністрації Оксана Прокопець.

Від голови обласної ради Ірини Гримак привітала бродівських медиків з Богоявленням і освяченням операційного блоку голова комісії з питань охорони здоров’я та материнства у Львівській обласній раді Анна Ярмола. Вона зазначила, що таке оновлення суттєво підвищить комфорт хірургів під час операції.

На фото: голова комісії з питань охорони здоров’я та материнства у Львівській обласній раді Анна Ярмола та Мирослав Тимусь.

– Це свого роду старт для подальшого розвитку вашої лікарні, – наголосила Анна Ярмола. – Дуже важливо, щоб медпрацівники приходили на роботу і отримували задоволення від того, в яких умовах вони працюють.

Заступниця міського голови Ірина Олеха зазначила, що у КНП «Бродівська ЦМЛ» за короткий проміжок часу уже відбулося немало позитивних змін і це заслуга як керівника, так і всього медичного персоналу.

– Керівник лікарні Мирослав Тимусь проявляє гарні ініціативи і міська рада його у цьому підтримує, – сказала Ірина Маркіянівна. – Як відомо, підтримку отримує той, хто хоче щось робити і веде за собою інших. Це гідний початок. Хочу побажати, щоб наша Бродівська лікарня була однією з найкращих на Львівщині.

Депутат обласної ради Євген Швед зазначив, що реалізація цього проєкту затрималася на початку 2020 року у зв’язку з коронавірусною пандемією. Він наголосив, що це визначний день у Бродівській медицині, бо така операційна покращить і роботу лікарів, і дасть можливість покращити надання медичної допомоги хворим.

«Дуже важливо і приємно, що розвивається наша медицина», наголосив у своєму вітальному слові головний інженер ТзОВ «Золочівагробуд» Михайло Масник і подарував медикам ікону. Він зазначив, що завдяки спільним зусиллям вдалося зробити задумане, хоч було це не просто.

На фото: завідувач хірургічного відділення Василь Грищук.

Показуючи журналістам новий операційний блок, завідувач хірургічного відділення Василь Грищук розповів, що незабаром він вже запрацює. Ще необхідно придбати наркозно-дихальну апаратуру. Оперувати почнуть після того, як операційна пройде бактеріологічний контроль санепідстанції і тоді доступ в операційні матимуть тільки хірургічні бригади.

– Наші лікарі, медперсонал – кваліфіковані і підготовлені для того, щоб працювати у новій операційній і надавати якісну медичну допомогу, – зазначив Василь Іванович. – Підростають і молоді кадри, які, я впевнений, із задоволенням працюватимуть у таких комфортних умовах.

Директор КНП «Бродівська ЦМЛ» Мирослав Тимусь наголосив, що з відкриттям нового операційного блоку реконструкція хірургічного відділення не закінчується. Ще є багато задумів і багато роботи. Найголовніше, щоб влада всіх рівнів підтримувала добрі починання медиків.

Завершилися урочистості українськими колядками, які виконав гурт «Благовіст» і підтримали усі присутні.

Надія ЗАБОКРИЦЬКА.
Фото автора та Вячеслава ЧИЖИКА.

Більше фото з події на нашій сторінці Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *