Додому > Новини > У Бродах відновили спільне патрулювання поліції з громадськими формуваннями

У Бродах відновили спільне патрулювання поліції з громадськими формуваннями

Таке рішення прийнято під час наради у Бродівській міській раді з павоохоронними органами, представниками районного військового комісаріату та керівниками громадських формувань яку провів міський голова Анатолій Белей.

Про це повідомили у Бродівській міській раді.

Під час наради обговорили питання, які стосуються діяльності громадських формувань та їх взаємодії з правоохоронними органами. Першим виступив начальник Бродівського відділення поліції Йосип Галицький, який інформував про стан криміногенної ситуацію на території міста, а також про проведену роботу щодо попередження, розкриття та розслідування кримінальних правопорушень, захисту конституційних прав і свобод громадян.

Очільник поліції зазначив, що велика увага правоохоронців приділяється забезпеченню охорони порядку, запобіганню скоєнню злочинів в громадських місцях, профілактиці злочинності. Міський голова Анатолій Белей наголосив, що питання охорони громадського порядку нині дуже актуальне та потребує координації дій усіх причетних структур.

Крім цього виступили представники військомату та про інформували про заходи, які проводяться в частині співпраці з міською владою та громадськими організаціями. Також були озвучені проблемні питання, які самостійно військомат вирішити не в змозі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *