Додому > Культура > У Бродах відкрилася персональна виставка картин Анатолія Лямзіна

У Бродах відкрилася персональна виставка картин Анатолія Лямзіна

18 червня, у виставкових залах Бродівського історико-краєзнавчого музею відкрилася персональна виставка картин Анатолія Лямзіна під назвою «Повернення. Спогади про минуле».

Анатолій Олексійович народився у Бродах у 1947 році у родині вихідців із Східної України, які приїхали у наше місто для підняття народного господарства. Навчався у середній школі № 2. Мріяв стати професійним художником, і навіть у 1964 році розпочав навчання в училищі Івана Труша, але батько наполягав на тому, що син має оволодіти будівельною спеціальністю. Отож він продовжив навчання в училищі Львівського автозаводу на відділенні конструювання, яке закінчив на відмінно.

Отримав скерування у місто Світловодськ Кіровоградської області на завод оборонного значення (так званий «ящик»). Спочатку був рядовим конструктором, згодом керівником конструкторського бюро. З 1986 до 1991 року працював у апараті міськради Світловодська у відділі архітектури і містобудування. У 1991 році переїхав на проживання у місто Рівне і продовжив працю конструктора у приватній фірмі, що виробляла пластикові вікна. Проектував будинки у Рівному та різні цікаві об’єкти. Згодом вийшов на заслужений відпочинок.

Та все ж тяга до творчого і прекрасного не залишала його і при першій можливості Анатолій Лямзін повернувся до своєї мрії. У своїх роботах художник відображає те, що оточує нас повсякчас. Його пейзажі, натюрморти, портрети радують відвідувачів виставки барвами кольорів. Ті, хто був на її відкритті, мали нагоду поспілкуватися з автором та послухати цікаві спогади про те, яким було наше місто у 50-60-х роках.

У народі кажуть, що «там, де народився – там і згодився», тому у планах художника переїхати на постійне проживання у рідне місто. Він мріє попрацювати на громаду міста Броди, поділитися своїм досвідом архітектора і продовжити справу свого життя – малювання.

Більше фото на нашій сторінці Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *