Додому > Актуально > Танцювальна феєрія

Танцювальна феєрія

«Танцюють усі!» Цей вислів вдало підходить до ІІІ районного хореографічного фестивалю «Танцюючі черевички», що відбувся наприкінці вересня у Бродівському РНД. А чому всі? Бо у цьому фестивалі взяли участь більше 20 хореографічних колективів Бродівщини. Підготувала його методист з хореографічного жанру Бродівського РНД М. Накапелюх. Ведучими святкового дійства були В. Пишна і П. Лабунін, своїми вдалими репризами вони підтримували танцюристів, розважали глядачів.

Колектив «Забавлянка».

Танцювали діти і молодь різного віку – від першокласників і до студентів Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича. Були представлені на сцені не лише українські народні танці, створені на основі фольклору з унікальними танцювальними рухами. Захоплювали танці, що гармонійно вплелися у програму фестивалю, такі як: єврейський «ХАВА НАНАНА», циганський «Циганочка з виходом» і східні у виконанні вихованців Підкамінської школи мистецтв. Не обійшлося без сучасної постановки «Вуличні танці» зразкового художньо-просвітницького колективу «Забавлянка» РНД і вічного танцю гармонії та краси – вальсу від колективу «Лучківчанка» Народного дому с. Лучківці. Кожен гурт намагався вразити присутніх у залі своїми вишуканими костюмами або ж саморобним реквізитом. Глядачі дарували танцюристам шквал аплодисментів, а від запальних танців й самій хотілося підтанцьовувати.

Особливого настрою додали жартівливі танці «Варенички мої» і «Чичері» у виконанні колективу «Смайлики» Підкамінської школи мистецтв і танцюристів ансамблю «Височанка» Народного дому с. Висоцько. Більшість юних танцюристів вперше виступали на сцені, проте вони дуже старалися якнайкраще розкрити свої таланти. Кожен колектив – учасник свята танцю отримав сувенір фестивалю «Танцюючі черевички».

Завершилося свято танцю вітальним словом начальника відділу культури, національностей, релігій та туризму райдержадміністрації М.Радзівіл, яка привітала усіх і висловила вдячність учасникам та організаторам фестивалю за їх прекрасне мистецтво і гарний настрій, які подарували глядачам.

Л. Войтюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *