Додому > Культура > Свято весни у Сухоті

Свято весни у Сухоті

Село Сухота невеличке, але люди тут, як сказала завідувачка місцевого Народного дому Віра Волянюк, дуже дружні, працьовиті приязні, люблять свій рідний куточок, українську пісню, сільські свята. Минулої неділі чи не усі сільчани зібралися біля каплички у центрі села на свято весни, яке підготувала з молоддю Віра Волянюк за сприяння настоятеля місцевого храму УПЦ отця Івана Мартина. Присутні радо вітали на святі архімандрита Миколая (Мартина) який разом з о. Іваном Мартином провів святочну відправу.

У святі, яке його учасники присвятили своїм матерям та бабусям, взяли участь групи дітей і підлітків різного віку, в т.ч. дошкільнята. Вони співали гаївки і веснянки, пісні про маму, водили хороводи під акомпанемент Віктора Батенчука. Софія Гром’як, Настя Батенчук, Вероніка Бойцун та інші читали поезії. Організатори та учасники свята збирали квіти рідної землі і склали більше 30 букетів, які вручили матерям, бабусям, гостям.

А гостями свята весни були аматори сцени з сусіднього с.Боратин та вчитель музики Мар’ян Батенчук, які вітали усіх піснями, депутат Бродівської міської ради Мар’ян Лагода. І архімандрит Миколай (Мартин) і священник Іван Мартин, і Мар’ян Лагода щиро вітали усіх присутніх й бажали їм Божої благодаті, здоров’я, миру, благополуччя у родинах, щасливого майбутнього для дітей і України.

Зворушила усіх пісня про маму у виконанні співучого дуету о.Івана Мартина та Іванки Завидівської – гості з Бродів. А квартет у складі батька і сина – архімандрита Миколая та о. Івана Мартинів та батька і сина Батенчуків розчулив усіх піснею про батька.

Опісля для дітей було організовано «солодкий» стіл, ігри розваги. І діти, і їх батьки та культпрацівник Віра Волянюк вдячні усім, особливо о.Івану Мартину і депутату Бродівської міської ради Мар’яну Лагоді за допомогу в організації та проведені свята.

Г.РОМАШКО.

більше фото на нашій сторінці Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *