Додому > Культура > Святкували культпрацівники

Святкували культпрацівники

Святкова сцена, перев’язані стрічками за карантинними вимогами соціальної дистанції крісла у залі районного Народного дому і нечисленна аудиторія – все це реалії нашого коронавірусного сьогодення. Але професійне свято – День працівників культури і аматорів народного мистецтва, що відзначалося минулого понеділка, культпрацівники Бродівщини провели з властивим їм вогником творчості.

Вітаючи присутніх у залі з професійним святом, т.в.о. начальника відділу культури, молоді і спорту РДА Наталія Гудима відзначила, що рік, який минає, був для сфери культури непростим. Це був, за її словами, рік реформ, змін, фінансових негараздів, коронавірусу, але культура жива, вона є і буде, бо джерело народної творчості невичерпне, бо без культурних цінностей немає нації і народу.

На цьому святі представників найталановитішої спільноти нашого, правда, на жаль, уже колишнього Бродівського району, слова вітань перепліталися з пісенними повіншуваннями і ритуалом нагородження працівників культури, які у своїй роботі поєднують професіоналізм з відповідальним ставленням до своїх обов’язків як носіїв культури, з творчою фантазією, креативністю і розумінням духовних та культурних запитів людей.

Творчого натхнення, мистецьких успіхів, належного поцінування праці з боку держави і людей, благополуччя у житті, віри і надії на кращий завтрашній день України та піднесення галузі культури присутнім у залі бажали керівниця апарату РДА Мар’яна Родін, керуюча справами районної ради Руслана Гром’як, секретар виконкому Бродівської міської ради Марія Степанків, директор районного Народного дому Марія Пишна та інші гості свята.

Майже 40 працівників районного і сільських Народних домів, Бродівської і Підкамінської шкіл естетичного виховання, Бродівського історико-краєзнавчого музею, відділу культури, молоді і спорту РДА були відзначені грамотами райдержадміністрації, районної ради, почесними грамотами і грошовими преміями Бродівської міської ради. І, звичайно, були квіти й подарунки, зокрема пісенні від співучих криничанок Оксани Мусій, Марії Ковалів, Наталки Ковальчук, Марії Пишної та веселого акомпаніатора-пісняра Михайла Добрянського (на фото вгорі). Його прем’єрна жартівлива пісня «Справжній мачо» викликала справжній ажіотаж у залі та настроїла усіх на добрий, святковий настрій.

Г.ПЕТРУСЬ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *