Додому > Актуально > «Привіт, весно!»

«Привіт, весно!»

Ні для кого не секрет, що весна – одна з найпрекрасніших пір року, і це не дивно, адже з приходом весни ми ніби починаємо наше життя з чистого листка, насолоджуючись природою, що оживає і милує очі.

28 лютого у приміщенні концерт-холу «Бродвей» відбулася масштабна вечірка під назвою «Привіт, весно!», організована Бродівським міжшкільним учнівським парламентом. Сама назва говорить про привід для свята – прихід весни. Відвідати вечірку мали змогу учні 9-11 класів за спеціальними запрошеннями, які могли отримати в учасників учнівського самоврядування. Що ж додало вечірці особливих нот? Безперечно, це дрес-код у вечірньому стилі, коли хлопці одягають стильні сорочки, а дівчата – красиві плаття і високі підбори.

Невід‘ємною частиною вечірки стала фотозона, створена студією декору «Your Dream», яку не полишали захоплюючі погляди відвідувачів.

Щодо проведення вечірки, вона була наповнена різноманітними позитивними емоціями. Молодь Брідщини чудово відпочивала, танцюючи під сучасні хіти, а також повільні пісні, виконані талановитими співаками нашого парламенту. Також учні були учасниками цікавих пізнавальних конкурсів.

Напевно, найцікавішою частиною цього заходу стала «Святкова пошта»: учні писали таємні листи своїм друзям або звичайним відвідувачам, які їх зацікавили. Щирі емоції переповнювали отримувачів листів, які дійсно не залишилися байдужими.

Чесно кажучи, ми вважаємо, що вечірка пройшла справді чудово. І це підтвердилося завдяки дошці відгуків, на якій відвідувачі висловили свої враження щодо заходу. «Надзвичайно приємно, коли ми працюємо над втіленням наших ідей і потім бачимо, що це не даремно», – радісно підсумовують проведену вечірку учасники міжшкільного парламенту.

Хочемо подякувати усім, хто був з нами, за чудову атмосферу, студії декору «Your Dream» за неймовірну фотозону, концерт-холу «Бродвей» за гостинність і найкращому координатору Мирославі Островській за підтримку наших ідей!

Ми розуміємо, що є ще над чим працювати, і ми ще неодноразово будемо зустрічати перешкоди на нашому шляху, але саме вони роблять нас сильнішими, а нашу «другу сім’ю» – міцнішою. І ми не зупиняємося на досягнутому, а намагаємося змінювати життя молоді міста на краще.

Еліза РОГОЦЬКА, учасниця БМУПу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *