Додому > Освіта > Показовий день цивільного захисту

Показовий день цивільного захисту

Щоб правильно діяти, необхідно багато знати, а щоб знати, треба навчатися. Саме з цією метою у Дуб’євському НВК був проведений показовий день цивільного захисту, керівником якого була директорка навчального закладу Н.В.Прихідько. Він проходив під гаслом «Запобігти, попередити, врятувати». Його учасниками були керівники НЗ району.

Основним випробуванням для них став квест «Наша безпека – у наших руках». Його учасники були поділені на дві команди. Під час виконання різноманітних завдань очільники шкіл прямували від локації до локації, де на них чекали вчителі-предметники, помічниками яких були учні Дуб’євського НВК, що давали різного роду завдання з цивільного захисту. Всі учасники квесту були активними, креативними та відповідальними і на «відмінно» впоралися із завданнями.

Була у програмі цього дня і навчальна евакуація, під час якої відпрацьовувався порядок дій при загрозі пожежної тривоги для всіх учасників навчально-виховного процесу. Саме у такій ситуації учнівський, педагогічний та технічний персонал показали вміння чітко і злагоджено виконувати команди. До евакуації були залучені рятувальники 10 ДПРЧ м. Броди – начальник відділення Є.Є.Стань­ко, інженер з пожежно-рятувальних дій І.П.Бакай та старший водій М.М.Реп’янський. Саме вони провели навчання з локалізації пожежної ситуації, а також розповіли, як потрібно себе поводити в тій чи іншій небезпечній ситуації. Ще однією гостею заходу була сімейна лікарка Ясенівської амбулаторії І.В.Пронишин, яка провела майстер-клас і показала, як правильно надавати першу невідкладну медичну допомогу при надзвичайних ситуаціях.

Приємною несподіванкою для гостей стала своєрідна релаксація – інсценізація казки «Біда у кози» від наймолодших вихованців НВК – дошкільнят.

Завершальним етапом стало нагородження учасників квесту медалями «Найкращий рятувальник».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *