Додому > Новини > Подарунок для Підкамінщини

Подарунок для Підкамінщини

Відомо, що світ не без добрих людей. У цьому мали нагоду переконатися працівники пожежного підрозділу Підкамінського відділку ДСНС Бродівського району на чолі з керівником Романом Зваричем. Адже тепер у їхньому розпорядженні є сучасна пожежна машина. Цьому посприяли іноземні колеги із містечка Шефтларн (Німеччина) – голова Osteuropahilfe та заступник мера Марія Райтінґер, начальник пожежної частини пан Бук і, звичайно, шефтларнські пожежники та громада містечка Шефтларн.

У Підкамені 3 листопада відбулося урочисте віче громади селища та освячення автомобіля, яке здійснили настоятелі церкви святої Параскеви П’ятниці о. Степан Періг та церкви Успення Пресвятої Богородиці о. Михайло Бакай. Священики висловили подяку зарубіжним партнерам за такий потрібний подарунок, що допомагатиме рятувати життя людей та їх майно від вогню. До заходу долучилися голова районної ради Євген Швед, депутат районної ради Ігор Криськів, голова селищної ради Богдан Бутинський, БО «Підкамінь», пожежники та громада селища.

Благодійна організація «Підкамінь» висловлює найтепліші слова вдячності меценатам за розуміння та матеріальну підтримку і від усього серця зичить їм здоров’я, злагоди та процвітання.

НАШ КОР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *