Додому > Новини > Не зупиняються на досягнутому

Не зупиняються на досягнутому

Є люди-легенди, але є і легендарні підприємства. ТзДВ «Галант» – це багаторічна історія трудового колективу та яскраві сторінки його шляху, це славні імена і чудові виробничі традиції, це знак якості й продукція незмінно високого рівня.

Бродівську швейну фабрику (так називають це підприємство у нашому місті) не можливо уявити і без її легендарного керівника, заслуженого працівника промисловості України Ганни Іванівни Приймак. Більше 35 років очолює вона підприємство, історія створення якого сягає у далекий 1944 рік.

Амбітна, цілеспрямована, вольова. У ній гармонійно поєднуються вимогливість, суворість і справедливість керівника з терпінням, витримкою та розумінням проблем. Ці якості допомогли Ганні Іванівні зберегти виробництво у період найбільших криз. Тепер ТзДВ «Галант» успішно працює на українському та зарубіжному ринках.

Незабаром підприємство відзначатиме 80-літній ювілей від дня заснування. Бродівські швейники пройшли довгий і яскравий шлях становлення від невеликої швейно-взуттєвої майстерні, де працювало 17 людей, до сучасного високотехнологічного досвідченого виробника швейної галузі з професійним менеджментом.

Вдосконалення швейних технологій та обладнання, технічне пере­оснащення найсучаснішими машинами, автоматизованим обладнанням дало змогу організувати виробничий процес на рівні світових стандартів.

Підприємство вкладає власні та залучає іноземні інвестиції для створення нових робочих місць. Тут вчасно виплачується заробітна плата, а щорічні податки до державного і місцевого бюджетів складають 7 мільйонів гривень. Значна увага приділяється питанням культури виробництва, охорони праці, забезпеченню нормативних санітарно-гігієнічних умов роботи.

Колектив ТзДВ «Галант» не зупиняється на досягнутому, постійно вдосконалюються форми і методи організації праці, управління персоналом, впроваджуються нові сучасні технології виробництва одягу, здійснюється пошук нових партнерів та ринків збуту.

Не став на заваді і коронавірус. ТзДВ «Галант» стабільно працює, виплачує працівникам зарплати та премії, а також сплачує всі податки, що сьогодні дуже важливо для районного бюджету. Під час карантину підприємство отримало замовлення на пошиття масок. Люди працювали напружено і за необхідності позаурочно та у вихідні дні шили захисні костюми для медиків Львівської області, маски для силових структур, військових та інших підприємств.

– Скажу відверто, коли розпочався карантин, спочатку було страшно, – розповідає Ганна Іванівна. – Користуючись нагодою я хочу сказати особливі слова на адресу свого колективу. Оця криза, надзвичайна ситуація загартували і згуртували нас. Відчувалося таке тепле жіноче добро. Люди з розумінням ставилися до ситуації. Були випадки, що до когось з працівниць приїздили із закордону і вони без зайвих слів йшли на самоізоляцію, відбували необхідний термін і здоровими поверталися у колектив.

ТзДВ «Галант» відоме не тільки на Бродівщині, а й далеко за її межами, як підприємство-добродійник. До Ганни Іванівни Приймак йдуть за допомогою всі, хто потребує підтримки. І тут практично нікому не відмовляють. Під час карантину підприємство перерахувало на благодійний рахунок району 50 тис. гривень і безкоштовно надали захисні засоби у Львівській області на суму біля 100 тис. гривень.

– Робити добро – це патріотично, – наголошує Ганна Іванівна. – Правду кажуть, що люди пізнаються в біді. З ласки Божої і любові до людей ми кожного дня перемагаємо в цій боротьбі з небезпечною інфекцією.

Бродівські швейники закликають підприємців не бути байдужими – допомагати медичним закладам, щоб якнайшвидше подолати пандемію коронавірусу в Україні й зберегти життя людей.

Генеральний директор ТзДВ «Галант» Ганна Приймак зазначає:

– На нашій фабриці є практично все для пошиття виробів світового рівня. Разом з іноземними партнерами шукаємо вихід під час світової кризи. На сьогодні наші потужності завантажені повністю. Іноземні партнери збільшили замовлення у 2 рази, щоб забезпечити своїх медиків спецодягом. Отож, наші швейники не мають часу відпочивати і ми просимо Бога, щоб не хворіли. І хворіти було їм ніколи. Незважаючи на виклики часу, зусилля всіх наших працівників, спеціалістів спрямовані на перспективу. Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому.

Напередодні професійного свята хочу подякувати вам, наші трудівники і ветерани, за непросту працю й професійну майстерність. Натхнення всім і невичерпної енергії! Насамперед бажаю здоров’я і терпіння, сімейного благополуччя та затишку. Щастя, радості і злагоди вашим рідним та близьким. Як буде все добре вдома, то й робота йтиме на лад. Миру усім в родині і в країні! Нехай ваша праця буде легкою та продуктивною!

Надія ЗАБОКРИЦЬКА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *