Додому > Новини > Конкурси Об’єднують і здружують громаду…

Конкурси Об’єднують і здружують громаду…

За доброю традицією українці до зимових свят прикрашають свої оселі. Підтримують цей звичай і мешканці Заболотцівської територіальної громади. Від яскравих вогників гірлянд та іншої різдвяної атрибутики села одразу стають ошатнішими та нагадують, що у житті є місце казці. Отож, ще п’ять років тому зародилася ідея проводити конкурс на краще новорічне оформлення будинків та прилеглих територій, який жителі громади з радістю підтримали. Перед учасниками конкурсу стоїть завдання якомога краще оформити будинки гірляндами і прикрасами.

Цьогоріч відбувся вже п’ятий конкурс «Різдво у Заболотцівській громаді» на краще різдвяне подвір’я, магазин чи офіс. Сільська голова Марія Дискант разом з місцевим фотографом Богданом Голотко об’їхали всі села ОТГ і зафіксували всі прикрашені двори. А 4 січня фото розмістили на сторінці «Заболотцівська сільська рада» у Facebook. У конкурсі взяли участь 59 претендентів на перемогу.

– У нас все чесно, – наголошує Марія Дискант.– Триває онлайн-голосування на сторінці і за його результатами визначається переможець. Крім того, «вподобайка» під фото – це подяка за святковий настрій, який створювали для всієї громади наші жителі, керівники установ та організацій, підприємці.

10 січня о 24.00 онлайн-­голосування закінчилося. За його результатами Володимир Богданович Соловій з Ясенова набрав 669 голосів і отримає супер-приз – телевізор. Перше місце у Василя Федоровича Боднара також з Ясенова – 607 голосів. Друге – у Ганни Ярославівни Сітки з Висоцька – 269 голосів, а третє призове місце у Народного дому села Підгірці – 239 «вподобайок». Свої нагороди переможці отримають на святі «Велика коляда», що відбудеться у сільському парку у Заболотцях 24 січня.

Сільська голова Марія Дискант щиро вдячна усім активним і небайдужим мешканцям, які, хоч і не стали переможцями, але завдяки їм Різдво Христове у Заболотцівській ОТГ стало веселішим, цікавішим.

– У нас проводиться багато різних конкурсів,в яких беруть участь і дорослі, і діти, – каже Марія Володимирівна, – зокрема, «Моє квітуче сонячне село» на кращі клумби – весняні, літні, осінні, «Великі світлини маленьких місць. Моя Заболотцівська громада», «Моя вишивана громада», конкурс пори року, благоустрою та інші. Цьогоріч у конкурсі «Різдво у Заболотцівській громаді» найактивнішими були мешканці Ясенова, Підгірців, Заболотців, Висоцька. Такі заходи об’єднують і здружують громаду. Попереду ще багато конкурсів. Долучайтеся! Разом – ми велика сила змін.

Надія ЗАБОКРИЦЬКА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *