Додому > Новини > Допомога від німецьких благодійників

Допомога від німецьких благодійників

Нещодавно КНП «Бродівська ЦМЛ» отримала нове обладнання, яке допомогли придбати німецькі добродійники.

– На посаді директора нашої лікарні я уже більше п’яти місяців, – говорить диретор КНП «Бродівська ЦМЛ» Мирослав Тимусь. – Що й казати, проблем – не перелічити, ще й нові виникають. Це не тільки стан приміщень і багато іншого. Протягом останніх років зовсім не проводилося оновлення обладнання. Медицина йде вперед і люди наші мають також отримувати якісні медичні послуги. За один раз, звичайно, все не зробиш. Та й коштів обмаль. Адже пріоритетне питання – це виплата заробітної плати медикам, яка й так не виплачується вчасно. Звернулися до мене лікарі-травматологи, з питанням щодо придбання рентгенпрозорого хірургічного операційного стола, що вкрай необхідний у їхній роботі. Тож потрібно було шукати шляхи вирішення цієї проблеми. Допомогли мені у цьому, як кажуть, Бог і меценати.

Якось у розмові з приватним підприємцем Андрієм Гром’яком Мирослав Ярославович поскаржився, що потрібне таке дороговартісне обладнання, а медзаклад таких грошей немає. Підприємець порадив йому звернутися до Марії Підвірної, яка давно співпрацює з німецькими добродійниками Остойропагільфе округу Штарнберґ­­і Бад Тельц-Вольфратсгаузен у Баварії. Очолює цю організацію зараз Марія Райтінґер. Марія Іванівна позитивно сприйняла прохання Мирослава Тимуся, допомогла написати звернення і налагодити контакти з давніми німецькими друзями бродівчан.

– Півтора місяця велися переговори, – розповідає Мирослав Ярославович. – Я був приємно вражений, що пані Марія Райтінґер, знаючи мене заочно, повірила мені. Їхня спільнота надала нам 3000 євро, за які нам і вдалося придбати необхідне обладнання – рентгенпрозорий операційний стіл вартістю 68700 гривень, який ми уже встановили, а найближчим часом доставлять нам операційну лампу вартістю майже 24000. Допоміг привезти стіл, вагою майже 700 кілограм, Андрій Гром’як. Думаю, що не помилюся, якщо через вашу газету висловлю щиру вдячність від медиків, від мешканців нашої громади за підтримку і допомогу Андрію Гром’яку, Марії Підвірній, Марії Райтінґер і спільноті Остойропагільфе округу Штарнберґ­­і Бад Тельц-Вольфратсгаузен у Баварії за небайдужість і підтримку. Нам дуже потрібно оновлювати обладнання у наших медичних закладах і я відкритий й готовий до співпраці з меценатами, благодійниками.

Надія ЗАБОКРИЦЬКА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *