Додому > Новини > До відома мешканців Бродів

До відома мешканців Бродів

Відповідно до вимог Закону України «Про комунальні послуги» від 10.12.2019 року, Постанови КМУ від 27.03.2019 року за № 318, а також Правил благоустрою м. Броди, затверджених рішенням Бродівської міської ради 21.01.2019 року за № 840, всі споживачі зобов’язані укласти договір на поводження з побутовими відходами з надавачем послуг. Договір укладається в КП «Броди» за адресою: м. Броди, вул. Залізнична, 44. Прохання до всіх споживачів виконати вимоги законодавства, укласти договір.

КП «Броди» доводить графіки вивезення твердих побутових відходів у послідовності названих вулиць:

  • маршрут № 1 Веста, Проектна, Будівельна, Комунальна, І. Труша, Балканська, Сизова, Джерельна, Шевська, Пекарська, Островчик, Ломана, І. Мазепи, Б. Хмельницького, Ентузіастів, Чубинського, Роздольського, Виговського, Вербицького, Дитяча, Замкнена, Полуботка, Коженівського по середах з 8 до 13 год.
  • маршрут № 2 – В. Фільварки, Рильського, Набережна, Шашкевича, С. Тудора, Осадци, Підгородня, Бузова, Східна – по середах з 10 до 15 год.
  • маршрут № 3 – Валова, М. Вовчка, 900-річчя Бродів, Гайдамацька, Бічна Юридика, Юридика, Л. Українки, Дружби, Ковальська, 8 Березня, Низька, Старобрідська – по вівторках з 8 до 15 год.
  • маршрут № 4 – Польна, Шухевича, Руська, Головацького, Яр. Мудрого, Городова, Городецька, Бордуляка, Коз. Слави, Шептицького, Чупринки, О. Кобилянської, Конопницької, Конюшківська, Вагілевича, Вишневецького, Калнишевського, Петлюри, Сагайдачного, Петрушевича, Сковороди, Північна, Яворницького – по вівторках з 8 до 15 год.

Звертаємо увагу на дотримання графіку вивезення ТПВ і заборону викидати відходи на дорогу, тротуари, зелені зони та складувати негабаритні відходи на майданчиках біля контейнерів.

Порушення Правил благоустрою та поводження з ТПВ тягне за собою адміністративну відповідальність.

Просимо споживачів вчасно розраховуватися за надані послуги та сплатити заборгованість, що утворилася за вивезення ТПВ (надаються субсидії).

Адміністрація КП «Броди».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *