Додому > Актуально > ДІАЛОГ ПОКОЛІНЬ У БРОДІВСЬКОМУ ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ

ДІАЛОГ ПОКОЛІНЬ У БРОДІВСЬКОМУ ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ

У благодійному фонді «Карітас»-Броди в рамках програми «Місце зустрічі: Діалог» за сприяння Німецького Федерального Фонду ЕVZ «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє.» у 2019 році продовжує діяти проект підтримки літніх людей, спрямований на надання їм соціальної та психологічної допомоги.

Нещодавно працівники проекту Любов Сітка, Галина Труфанова та Світлана Камінська організували чергову зустріч учасників проекту – людей «золотого віку» та молоді. Усі разом відвідали Бродівський історико-краєзнавчий музей. Дехто побував тут вперше, тому з цікавістю розглядали музейні експонати: матеріали археологічних розкопок, мистецькі твори бродівських художників, банерні фотографії з видами пам’яток історії і культури міста і району тощо.

Директор музею Василь Стрільчук провів відвідувачам цікаву екскурсію виставковими залами, що загалом була акцентована на періоді Другої світової війни. Відвідувачі здійснили віртуальну мандрівку Бродами у період 1939-1945 років, поринувши у спогади з далекого дитинства… Василь Стрільчук детальніше розповів про цікаві епізоди з тодішнього життя міста та відомих людей Бродівщини, про будинки, які вціліли після бомбардування міста 14 вересня 1939 року і збереглися до наших днів тощо. Екскурсанти ділилися своїми спогадами про Броди цього періоду, пригадували нові факти, що збереглися у їхній пам’яті. Молодих цікавило сучасне місто з бажанням зробити його кращим.

Діалог поколінь продовжився у соціальному центрі «Карітасу» з частуваннями і теплими розмовами. Ще довго учасники зустрічі ділилися враженнями від екскурсії в музей та висловлювали побажання дізнаватися більше цікавого з минувшини нашого краю. На завершення зустрічі учасниця проекту Юлія Сех презентувала власну поезію: «Боже, в молитвах до Тебе ми взиваєм, молимося і просимо: землю, створену Тобою, від лютого ворога звільни, миром і любов’ю благослови. Утри сльози сиротам, вдовам, правди сонце хай засяє і землю освітить, і повірте, всім нам з Богом стане краще жити».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *