Додому > Новини > Чи буде впорядковане занедбане подвір’я?

Чи буде впорядковане занедбане подвір’я?

Подвір’я біля будівлі та складів колишнього міськторгу на вулиці Лесі Українки 55 – це суцільні вибоїни і вирви. Воно не тільки непроїзне, а й непрохідне. Скаржаться на вкрай незадовільний стан цієї території не тільки водії, а й пішоходи. Занедбане подвір’я уже впродовж багатьох років, хоча тут проводять свою діяльність чимало підприємців і організацій.

Щоб вирішити цю проблему, міський голова Анатолій Белей скликав нараду, на яку запросили усіх підприємців та представників організацій, що є власниками або орендарями приміщень за цією адресою. У нараді взяли участь і керівники комунальних підприємств міста, власник новозбудованого впритик до цього подвір’я готелю Віталій Савчин, спеціалісти міськради.

Міський голова зазначив, що це подвір’я необхідно терміново облаштувати, бо майже в центрі міста не може бути таке неподобство. Крім того, велику кількість багнюки машини колесами виносять на відремонтовані вулиці Лесі Українки та Великі Фільварки, створюючи і незручності, і певну небезпеку для учасників дорожнього руху. Відбулася жвава дискусія. Анатолій Белей апелював до підприємця Івана Доскоча, оскільки компанія «Нова пошта» найдовше і найактивніше використовує подвір’я.

Підприємець схвально відгукнувся на пропозицію міського голови щодо скликання такої наради і підтримав позицію міської ради щодо вирішення цієї нагальної проблеми.

– Кажуть, що Доскочі тут все захопили, – сказав він. – Ми просто найдовше ведемо тут діяльність і викупили найбільше приміщення. Не раз засипали вибоїни щебенем, раніше закривали ворота. Тепер тут все відкрите – хто куди хоче, туди ходить. Взагалі тут колись був сквер, стояли лавочки, відпочивали люди. Те, що міськрада зініціювала таку зустріч, це позитив. Значить влада і ми не існуємо окремо. Ми законно працюємо, платимо податки, отож і влада має нам також сприяти. Ми готові долучитися і зробити порядок у дворі, щоб людям було зручно.

Свою позицію висловили й інші підприємці. Обговорили різні варіанти і шляхи вирішення проблеми, але зійшлися на думці, що її можна вирішити лише спільно з міською радою. Бо, як зазначали учасники наради, найбільша проблема цієї території це те, що там немає водовідведення, і скільки б не замощували вибоїни, вони утворюються знову.

Міський голова запевнив присутніх у сприянні.

– Мені приємно, що підприємці долучаються до ремонту і облаштування цього подвір’я, – сказав Анатолій Белей. – Міська рада готова за свої кошти виготовити кошторисну документацію та провести роботи з водовідведення на цій території, а підприємці закуплять і покладуть бруківку за свій рахунок.Отож на нараді було домовлено, що за сприятливих погодних умов найближчим часом підприємці підсиплять вибоїни щебенем, а з настанням весняного тепла розпочнуться роботи з впорядкування подвір’я.

Звернув увагу міський голова і на те, що у неналежному стані перебуває й будівля колишнього міськторгу. Зокрема, протікає дах, не закриваються двері навіть і в нічну пору. Власники та орендарі приміщення також висловили свої пропозиції. Анатолій Белей доручив в.о. директора КП «Броди» Юрію Кукулці обстежити дах і вияснити, що там потрібно зробити.

Директор КП «Бродитеплоенерго» Олег Риплянський наголосив, що будинок підключений до центрального опалення, туди подається тепло, але за нього ніхто не платить. Тому він закликав тих, хто отримує тепло від КП «Бродитеплоенерго», укласти угоди і оплачувати за надані послуги з теплопостачання згідно тарифів.

Гарним завершенням цієї зустрічі стало віншування колядників ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4», які якраз завітали з колядою до міськради.

Надія ЗАБОКРИЦЬКА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *