Додому > Новини > Четверта «битва» молодих інтелектуалів

Четверта «битва» молодих інтелектуалів

Зимові канікули – час не лише для розваг та відпочинку. Новий рік учасники міжшкільного учнівського парламенту розпочали з відкритого Кубку гри «Що? Де? Коли?». «Змагання головами» проходило у концерт-холі Бродвей, де на великому танцполі ледь помістилося 17 команд. У командах були не лише школярі з Бродівського району, а й представники учнівського самоврядування з Миколаєва та Червонограда, в т. ч. – і студентські команди.

Традиційним ведучим гри був представник Бродівського клубу інтелектуального дозвілля Ігор Мартинюк, який підготував досить заплутані та каверзні запитання. І, звичайно, не зі шкільної програми, а різнотемні. За дотриманням регламенту під час гри слідкували головний спеціаліст відділу культури, молоді і спорту Бродівської РДА Наталія Гудима та представники суддівської команди турніру Василина Тесля і Вікторія Яремчук.

Звичайно, що у такій грі, головне не перемога, а участь. Але і тих, хто підготувався найретельніше, варто відзначити. Перше місце посіла команда, срібний призер минулорічного Кубку – червоноградці (команда «Пірати бродівської калюжі»). Назва, звісно, креативна… Другими стали колишні учасники міжшкільного парламенту, а тепер студенти Бродівського педколеджу, «Внуки Маркіяна». А бронзу здобула команда, яка бере участь у Кубку вже втретє, – «Механічний апельсин» Бродівської гімназії ім. Івана Труша.

Від трійки переможців недалеко відірвалися учасники команди «Ми тут і зараз» з ОЗ «Підкамінська ЗОШ І-ІІІ ст.», які отримали приз «За волю до перемоги». Усі команди-переможці були нагородженні подарунками та грамотами Бродівської РДА, а команди-учасники – грамотами за участь від Бродівського міжшкільного учнівського парламенту.

Учасники гри запевняють, що постійна підтримка Бродівської РДА та Бродівської міської ради допомагає їм все частіше організовувати подібні заходи. А у Бродах це вже четвертий Кубок міжшкільного учнівського парламенту з гри «Що? Де? Коли?».

Ліна ВОЙТЮК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *