Додому > Новини > Будівництво басейну у Бродах планують завершити у наступному році

Будівництво басейну у Бродах планують завершити у наступному році

Минулої п’ятниці голова обласної ради Олександр Ганущин відвідав Бродівський район. Під час свого візиту Олександр Ганущин разом з головою районної ради Євгеном Шведом та керівником КП ЛОР «Технічний нагляд» Ігорем Вовкуновичем оглянули хід будівництво басейну у КЗ ЛОР «Бродівський педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича».

Перший у нашому місті басейн розпочали будувати наприкінці жовтня біля гуртожитку цього навчального закладу. За рік для студентів педколеджу планують відкрити сучасний спортивний комплекс. Підготовку проектно-кошторисної документації було розпочато ще у 2017 році. Згідно проєкту це має бути двоповерхова споруда, де передбачено 25-метровий басейн на чотири доріжки, спортзал, зал для хореографічних занять тощо.

Уряд цьогоріч скерував на будівництво спортивного комплексу КЗ ЛОР «Бродівський педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича» 20 млн грн. З обласного бюджету на це передбачено 1,5 млн грн, ще 9,5 млн грн планується залучити з Державного фонду регіонального розвитку. Загальна ж вартість будівництва майбутнього спорткомплексу – 86,3 млн грн.

Як зазначив голова обласної ради, цьогоріч уперше виділяється субвенція з Державного бюджету на спортивні басейни. «Підрядна організація вже працює на об’єкті, – говорить Олександр Ганущин. – Є певні труднощі з комунікаціями, тому темпи не зовсім задовільні. Але я думаю що передбачені цьогоріч у бюджетах кошти на 70-80 відсотків будуть використані. Зі свого боку ми докладемо всіх зусиль, щоби у наступному році знайти кошти у бюджетах всіх рівнів і будівництв об’єкту завершити. Є ряд робіт, які зараз не дозволить виконати погода. Але ми постараємося здійснити закупівлю обладнання, що може бути закуплене у рамках закону про державні закупівлі».

Наявність сучасного спортивного комплексу у КЗ ЛОР «Бродівський педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича» сприятиме поліпшенню професійної підготовки майбутніх вчителів фізичної культури і більш широкому залученню до занять спортом підростаючого покоління.

«Будівництво веде ТзОВ «Промтехінвест», – розповідає керівник КП ЛОР «Технічний нагляд» Ігор Вовкунович. – Є проблеми із зовнішнім підключенням, але, як будівельник з досвідом, скажу, що рухається все нормально. До кінця 2020 року цей об’єкт буде зданий в експлуатацію. Загрози зриву будівництва чи не освоєння коштів тут немає».

Надія ЗАБОКРИЦЬКА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *