Додому > Актуально > Бродівські поліцейські варті пошани

Бродівські поліцейські варті пошани

Не є секретом, що сьогодні до поліцейських ставляться по-різному. Хтось постійно критикує правоохоронців, а хтось навпаки – завжди підтримує. Одні поважають їхню роботу, інші – не дуже. Таке ставлення значною мірою сформоване під впливом негативної інформації про людей у поліцейській формі. Звісно, у будь-якій діяльності можна знайти мінуси. Бездоганний тільки той, хто нічого не робить. Але ж є багато позитивних прикладів вірності правоохоронців своїй професії, своєму обов’язку, готовності у будь-яку мить стати на захист закону. Скажімо, у Бродах ми спокійно ходимо вулицями не тільки вдень, а й вночі саме завдяки нашим бродівським поліцейським.

На фото: (зліва направо) інспектори сектору реагування патрульної поліції №4 патрульної поліції Бродівського відділення Золочівського ВП ГУНП у Львівській області старші лейтенанти поліції Назар Сухович та Михайло Матвійчук.


Складається враження, що у Бродівському відділенні поліції Золочівського відділу поліції ГУНП у Львівській області, яке очолює підполковник поліції Йосип Галицький, робочий день не закінчується ніколи. Основне завдання його підлеглих – служити та захищати. І вони сумлінно й відважно служать нам, громадянам України, часто ризикуючи життям. Адже поліція – це боротьба зі злочинністю, а боротьба зі злочинністю – своєрідна війна.

Начальник сектору превенції патрульної поліції Бродівського відділення, майор поліції Михайло Тимкевич зазначає, що відповідно до закону «Про Національну поліцію» основними їхніми завданнями є забезпечення публічної безпеки і порядку, охорона прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави, протидії злочинності. За цими «сухими» словами стоїть велика праця і ризик. У відділенні працює 68 правоохоронців, згідно штатного розпису має бути 78. У його структурі – слідче відділення, сектор кримінальної поліції, сектор превенції та 4 сектори реагування патрульної поліції.

– На трьох автомобілях автопатрулі цілодобово охороняють порядок на Бродівщині, – говорить Михайло Тимкевич. – Поліцейські оперативно реагують на повідомлення про правопорушення і намагаються у найкоротші терміни прибути на місце події. Протягом доби буває від 15 до 25 і більше викликів. Під час патрулювання під особливий контроль беруться місця, де полюбляють збиратися неповнолітні, молоді люди і розпивати спиртні напої, а також вулиці з метою недопущення дорожньо-транспортних пригод та ін. Одним із напрямків роботи поліції є профілактика та попередження правопорушень. Проводяться рейди з відпрацювання місць, де вбачається ризик кримінальних проявів. Впродовж 4-х років, з часу створення поліції спостерігається тенденція збільшення кількості реєстрації звернень громадян. Це вказує на довіру населення, однак значно зменшилася кількість зареєстрованих злочинів. Особлива увага приділяється попередженню реалізації спиртних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім, виявленню водіїв, які керують автомобілями у стані алкогольного сп’яніння. Такі правопорушення не рідко призводять до травмування людей, а іноді і смерті. Тож краще їм запобігти, ніж мати гіркі наслідки. Завдяки співпраці з міською радою встановлено камери відео спостереження у найбільш людних місцях та на основних ключових перехрестях.

Серед зареєстрованих нами кримінальних правопорушень переважно тілесні ушкодження, крадіжки. Вагому частку тут займає шахрайство. Тепер цей злочин здійснюють через сайти купівлі-продажу. Особа з особою контактує мало. Може бути таке, що, скажімо, перераховані у Бродах гроші опиняться десь, наприклад, у Харкові, а то й на непідкотрольній території. Люди наші довірливі, хочуть придбати дешевше, а втрачають набагато більше. Виявляємо немало і адміністративних порушень. На жаль, маємо чималий відсоток складених адмінпротоколів за вчинення домашнього насильства, зокрема, конфлікти чоловіка з дружиною, дорослих дітей з батьками.

У Бродівському відділенні поліції Золочівського ВП ГУ НП у Львівській області працює професійний, дисциплінований колектив правоохоронців, який дорожить людською гідністю й почуттям товариськості. Михайло Тимкевич наголошує, що увесь особовий склад відділення налаштований на діалог і тісну співпрацю з громадянами, органами влади та місцевого самоврядування. Жителі міста та району можуть розраховувати на ефективну роботу бродівських правоохоронців.

Спілкуючись з поліцейськими напередодні їхнього професійного свята, пригадала слова давньогрецького філософа Платона, який казав: «Той, хто не коїть несправедливості – шанований. Але більше, ніж удвічі, вартий пошани той, хто іншим не дозволяє коїти несправедливість». Тож бродівські поліцейські варті пошани.

Н. ЗАБОКРИЦЬКА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *