Додому > Новини > #БЛОГЕРША_ВАСЯ, або як у 17 років досягнути успіху

#БЛОГЕРША_ВАСЯ, або як у 17 років досягнути успіху

Як встигнути все? Навчання, робота, хобі, час на себе і сім’ю… Нині дуже модною є фраза «Чому у добі лише 24 години?». У шаленому потоці життя люди найбільше потребують часу. Та головне правильно ним розпорядитися, тоді і буде успіх. 17-річній бродівчанці Василині Теслі це вдається. Студентка, декоратор, аніматор, блогер – дівчина, яка встигає все і всюди.

Василина навчається у Дубнівському коледжі культури і мистецтва на 3 курсі. Спеціальність – акторська майстерність. Цього року перевелася на заочну форму навчання, бо почала працювати. Сьогодні найбільше часу приділяє новинці на всіх весіллях, днях народження, хрестинах – фотозонам. Її інтернет-магазинчик, де викладає свої роботи, має креативну назву «DekorOvo». Фотозона – це оригінально оформлений куточок, де гості можуть зробити гарні світлини. Дівчина самостійно виготовляє каркас і прикрашає його повітряними кульками, квітами, підвісками, тобто всім, що красиво виглядає, і, звичайно, за бажанням замовника. Робота не з легких, адже потрібна і фізична сила, і творчість, намагатися, щоб кожна нова робота була не схожа на іншу. Нещодавно Василина пройшла курси декораторів у Львові, що змотивувало її на створення новинок у «меню» декорацій. Її робота – це не лише оформлення фотозон, а й виготовлення різних весільних аксесуарів (букети, бутоньєрки, запрошення).

Василина Тесля вже четвертий рік працює аніматором на дитячих святах, переодягається у фею, принцесу, пірата. Кого дитина забажає на святі – у того й перевтілиться. Проводить з дітьми різні конкурси, забавляє їх. Дівчина каже, що дитячі щирі посмішки заряджають її енергією надовго. Віднедавна працює у Бродівському районному Народному домі керівником народного аматорського художньо-просвітницького колективу «Благовіст». Хоче, щоб молодь активніше долучалася до культурного життя Бродівщини.

Кожного дня Василину можна побачити у соціальній мережі Instagram. Там має майже 20 тисяч читачів, які уважно слідкують за її життям. Себе називає «Блогерша Вася» – скорочено від свого імені Василина. У постах і сторіс розповідає про свою роботу, свята і будні, ділиться досвідом, як заробляти з допомогою свого хобі. Акторську майстерність також використовує у блозі – знімає коротенькі смішні відео про життя дівчат.

Дівчина сформулювала собі таке життєве кредо: коли робиш роботу, що тобі подобається, і не зациклюєшся на грошах, тоді вони завжди у тебе будуть. Всі зароблені гроші вкладає у матеріали і проекти. Сім’я Теслі – творчі люди. Мама працює у Центрі дитячої та юнацької творчості – до неї змалку бігала на роботу. Василина від тата перейняла навики лідерства. Сміється, що зліпилося все разом і вийшла така-от творча Василина. А творчості, ідей та енергії у цієї дівчини більш, ніж достатньо!

Ліна ВОЙТЮК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *