Додому > Новини > Баскетбольний турнір пам’яті героя

Баскетбольний турнір пам’яті героя

26 серпня 2014 року, під час оборони Луганського аеропорту загинув брідчанин, десантник 80 окремої аеромобільної бригади Степан Романович Гунько. Після закінчення Бродівського педколеджу він обрав військову службу за контрактом і став десантником. Указом Президента України за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) та нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту».

Мужньому захиснику України було лише 20 років. Він любив спорт і мріяв продовжити навчання за кордоном, але ворожа куля обірвала його життя У мирному житті Степан був капітаном баскетбольної команди. Тож традиційно щороку спортивна Бродівщина відзначає День Незалежності баскетбольним турніром, що присвячений пам’яті Героя АТО Степану Гуньку.

Цьогоріч, 24 серпня, на наливному спортивному майданчику ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст.№4» вже вшосте змагалися баскетбольні команди.

З вітальним словом до присутніх звернулися т.в.о.начальника відділу культури, молоді та спорту Наталія Гудима та мама Героя Оксана Гунько.

– Степан любив перемагати, – сказала, звертаючись до юнаків Оксана Гунько. – Це було в його душі і серці. Саме тому він вибрав таку професію – воїна-захисника. Баскетбол Степан дуже любив. Спорт об’єднує, вчить, розвиває силу духу, мужність і доброту.

Розпочався турнір з підняття прапора капітанами команд. Далі усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто віддав життя захищаючи Україну.

Участь в турнірі взяли чотири команди – «Strangers» (Бродівська гімназія), «Черепашки Ніндзя», «Три кусочки піци» (ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3) та «Орли» (Бродівська СЗОШ І-ІІІ ст.№2). Судді – Микола Романюк, Андрій Чобіт, Сергій Доленюк та Едуард Загурський.

Мама Степана Оксана Гунько зазначила, що цьогорічний турнір помолодшав, адже у складі команд грали старшокласники та випускники міських шкіл.

– Я дуже вдячна друзям мого сина, що вони в пам’ять про нього започаткували цей турнір, – каже Оксана Гунько. – А ще щаслива, що вже підростає нове покоління баскетболістів, адже тут сьогодні є багато молоді.

У напруженій і цікавій боротьбі перемогу здобула команда «Strangers», ІІ місце посіли «Черепашки Ніндзя», ІІІ місце – за командою «Три кусочки піци», команду «Орлів» відзначили кубком «За волю до перемоги».

На фото: Оксана Гунько вручає кубок капітану команди переможців Михайлу Стрільчуку.

Команди та гравців відзначили кубками, медалями та грамотами за фінансової підтримки Бродівської міської ради.

Надія ЗАБОКРИЦЬКА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *