Додому > Новини > Змагання перші, але не останні…

Змагання перші, але не останні…

Недавно відбулися перші з часу оголошення коронавірусного карантину обласні змагання з автомодельного спорту (трасові моделі G-33) з особистої першості серед молодших школярів. Вони проходили у Львівському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді.

Успішно виступили на цих змаганнях, незважаючи на карантинні труднощі, і гуртківці Бродівського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (директор і керівник гуртка юних автомоделістів Олег Крикавський). Гуртківці Надія Поврозник та Ігор Крикавський у цих обласних змаганнях зайняли відповідно в особистому заліку третє і друге місця. Дипломи Львівського обласного ЦНТТУМ ІІІ і ІІ ст. та медалі їм вручив його директор Святослав Опенько.

А минулої неділі Бродівський центр НТТУМ організував перші показові змагання юних автомоделістів міст Броди і Радивилів, де стоїть тренувальна траса Бродівського ЦНТТУМ, оскільки у нашому місті для неї, на жаль, не знайшлося відповідного місця.

Змагання, в яких взяли участь по два учні (згідно з вимогами карантину) з чотирьох бродівських і двох радивилівських шкіл та їх наставники, захопили і дітей, і дорослих. У них взяли участь хлопці і дівчата різних вікових груп – від 5 до 14 років. Відповідно до цього були сформовані 7 команд і складено графік заїздів.

Учасників змагань привітав керівник гуртків Радивилівської станції юних техніків Валерій Булига. І замиготіли на трасі різнокольорові автомобільчики класу G-33, і не було меж дитячій радості і завзяттю, коли екіпаж успішно долав маршрут.

Захоплення у дітей та їх батьків викликала і діюча виставка автомоделей різних класів, де кожен міг випробувати їх з допомогою методиста БРЦНТТУМ Богдана Варави та керівника гуртків Івана Поврозника.

Кожному учаснику змагань директор Бродівського РЦНТТУМ Олег Крикавський вручив пам’ятний сертифікат, а батьки організували для них солодкий стіл. Колектив БРЦНТТУМ планує проводити подібні змагання гуртківців різних профілів у школах Бродівської, Заболотцівської і Підкамінської ОТГ та з колегами сусідніх районів.

Г.РОМАШКО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *