Додому > Новини > Заболотці отримали «Скриньку здоров’я»

Заболотці отримали «Скриньку здоров’я»

Програма «U-LEAD з Європою», що реалізується за участі ряду донорів, спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією у співпраці з Міжнародним Благодійним Фондом (МБФ) Карітас України, реалізує ініціативу «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19». Закуплено і вже почали доставляти 1900 захисних наборів, що містять медичні маски, засоби для дезінфекції рук та поверхонь, захисні халати, безконтактні термометри, захисні окуляри та респіратори у більше ніж 900 сільських об’єднаних громад та ОТГ малих міст з метою підтримки працівників охорони здоров’я у час пандемії.

8 червня «скриньку здоров’я» отримала Заболотцівська об’єднана територіальна громада. Як розповіла голова Заболотцівської громади Марія Дискант, представники «Нової пошти» доставили їм цей скарб просто до приміщення сільської ради.

– Ми щиро вдячні. Друзі пізнаються в час випробувань, – наголошує Марія Володимирівна. – Ми вже давно і послідовно спів­працюємо з «U-LEAD з Європою». Спільно здійснили вже немало гарних справ. І ось у цей складний час відчуваємо підтримку європейських друзів, радимося з мерами міст-учасників програми, як підтримати бізнес та вирішити інші проблемні питання.

Заболотцівській ОТГ у «скриньці здоров’я» передано 1299 предметів на суму 17612 гривень. Захисні засоби будуть передані для КНП «Заболотцівська сільська лікарня» та Центру надання соціальних послуг Заболотцівської сільської ради, адже працівники цих закладів найбільше контактують з людьми.

Надія ЗАБОКРИЦЬКА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *