Додому > Актуально > За взірцевість у військовій службі

За взірцевість у військовій службі

У Збройних Силах України регулярно відбуваються навчання у військових частинах та навчальних центрах із залученням резервістів. Більшість з них – учасники бойових дій, адже за мобілізацією захищали територіальну цілісність на сході нашої держави. Головна мета таких заходів – відновити бойові навички воїнів, перейняти і передати досвід. Крім того, це гарна нагода зустрітися зі своїми побратими.

Під час вручення нагород працівники Бродівського військкомату та Василь Герун, Петро Табінський, Павло Вільгарук.

Бродівчани-резервісти у грудні минулого року проходили навчальні збори у складі 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила. Як інформує Бродівський районний військовий комісаріат, нещодавно трьох резервістів з Бродівщини нагороджено почесними нагрудними знаками начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України «За взірцевість у військовій службі ІІІ ступеня», а також почесними грамотами командира бригади.
Нагороджено, зокрема, молодшого сержанта запасу, колишнього командира танка Т-64 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила Петра Марковича Табінського, рядового запасу, колишнього військовослужбовця 58 окремої мотопіхотної бригади Василя Володимировича Геруна з Бродів, старшого солдата Павла Рудольфовича Вільгарука з Пониковиці, який підписав контракт і на даний час є військовослужбовцем 24 окремої механізованої бригади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *