Додому > Новини > Юні лижниці з Підкаменя – призерки чемпіонату

Юні лижниці з Підкаменя – призерки чемпіонату

З 30 січня до 3 лютого на базі реабілітаційно-спортивної реабілітації НКСІУ у селі Яворів Турківського району Львівської області проходив чемпіонат України з лижних перегонів серед спортсменів з порушенням слуху. Лижники з восьми регіонів нашої країни завітали на Львівщину виборювати право вважатися найкращими. Учасниками чемпіонату стали і вихованки КЗ ЛОР «Підкамінська спеціалізована школа І-ІІІ ст. з поглибленою професійною підготовкою», які здобули високих результатів. Анастасія Кононюк здобула почесне перше місце у гонці вільним стилем з масовим стартом та друге місце у індивідуальному спринті класичним стилем, Олександра Самохіна посіла друге місце у гонці класичним стилем з інтервальним стартом і третє у індивідуальному спринті класичним стилем, за Аліною Комарницькою – треті місця у гонках вільним стилем з масовим стартом та класичним стилем з інтервальним стартом.

Цього тижня у КЗ ЛОР «Підкамінська спеціалізована школа І-ІІІ ст. з поглибленою професійною підготовкою» завітали голова Бродівської райдержадміністрації Оксани Прокопець, спеціалісти відділу культури, молоді та спорту РДА Михайло Чунгін та Наталія Гудима. Вони поспілкувалися з призерками чемпіонату України з лижних перегонів серед спортсменів з порушенням слуху Анастасією Кононюк та Олександрою Самохіною. Їх тренер Андрій Костюк розповів як відбувалися змагання, а дівчатка поділилися враженнями від участі в чемпіонаті. Директор КЗ ЛОР «Підкамінська спеціалізована школа І-ІІІ ст. з поглибленою професійною підготовкою» Богдан Українець вручив юним спортсменкам грамоти і медалі від Львівської обласної організації «Інваспорт», а голова РДА Оксана Прокопець нагородила лижниць грамотами, пам’ятними та солодкими подарунками. Також за фахову підготовку своїх підопічних був відзначений грамотою і тренер Андрій Костюк. Ще одну призерку змагань Аліну Комарницьку подарунки ще чекатимуть, адже вона зараз перебуває на навчально-тренувальних зборах.

Учениці Підкамінської спеціалізованої школи уже не вперше приймають участь у різних лижних змаганнях, де демонструють свою спортивну майстерність і здобувають високі результати. Участь і здобуття призових місць у чемпіонаті України з лижних перегонів серед спортсменів з порушенням слуху – це для них гарний досвід, що стане мотивацією для подальших тренувань і вдосконалення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *