Додому > Новини > Її професія – створювати красу

Її професія – створювати красу

На жаль, більшість молодих людей не бачать перспектив у невеличких містах. Після навчання мріють жити у Львові чи Києві, а якщо й повертаються додому, то їздять на заробітки за межі України. Три місяці тому доля звела мене з позитивною, енергійною та цілеспрямованою дівчиною, яка пів року тому відкрила свою студію краси у Бродах.

«Це було супер-важко, я боялася відповідальності, боялася бути головною. Ідею відкриття свого салону виношувала в голові пів року. І в один момент наважилася все змінити…», – ділиться своїми спогадами 22-річна Сніжана Ливинюк (на фото). Дівчина закінчила ОЗ «Бродівська ЗО

Ш І-ІІІ ст. №4», опісля поступила на факультет міжнародної економіки у Львові. Провчившись 2 роки, перевелася на заочну форму навчання. І розпочала працювати у Бродах помічником логіста на меблевій фабриці. Не зовсім творча робота, чи не так? Але на вихідних присвячувала себе своєму захопленню – робила мейк-ап дівчатам у себе вдома, а по суботах співала в ресторані. До речі, коли робитимете у неї макіяж – заодно й послухаєте її «сольний концерт». Бо дуже вже вона любить співати!

Сферою краси Сніжана зацікавилася ще студенткою, можливо від нудьги, а можливо для саморозвитку. «Я хотіла зайняти себе чимось, щоб не сидіти у батьків на шиї. Пішла на курси візажистів у Львові. Навіть якби вони мені не подобалися, я б все одно їх закінчила. Така моя позиція – розпочате завершувати», – розповідає дівчина.

Два роки С.Ливинюк працювала у різних студіях краси у Бродах, а потім зрозуміла – хоче сама собі бути господинею. Дівчина зізнається, що не жалкує про ці часи, адже набула досвіду та стала сильнішою.

На початок своєї справи надихнула підтримка батьків, сестри та хлопця. «Відкриття салону призначила на 28 грудня – свій день народження. Такий подарунок зробила собі на 22-річчя. Сім’я у мене досить проста, тому ремонт, електрику та все інше робили власними силами, не наймаючи майстрів. Я вклала туди свою душу та гроші, за які могла б купити машину. Дизайн приміщення перемальовувала декілька разів на аркуші А4, я хотіла зробити справжню кімнату дівочої насолоди», – зізнається Сніжана. І дійсно, коли заходиш у цей «б’юті бар», опиняєшся ніби вдома у Барбі – все рожеве та зі смаком, на стіні –оригінальна вивіска з назвою салону, стоять різні диванчики та багато світла.

Карантин негативно вплинув й на індустрію краси. Салон був закритий два місяці, половина клієнтів відмінили свої замовлення, половина перенесли на невідомий термін. Але і тут Сніжана придумала дещо цікаве. Дівчина розпочала проводити онлайн курси в Інстаграмі «Сам собі візажист», де вчила дівчат вечірньому і щоденному макіяжу. І все – за допомогою бюджетної косметики, бо розуміє, що звичайна дівчина не в змозі купити собі пудру від Діор чи Шанель.

Сьогодні у її салоні краси можна зробити макіяж, зачіску, манікюр, ламінування та нарощення вій, фарбування брів. Її команда – це 4 дівчат, які допомагають жінці побачити себе з іншого, кращого боку та підкреслити вроду.

«Приємно, коли клієнти впізнають мій макіяж на інших. На курсах мене вчили тією самої теорії та користування косметикою, що й інших, але почерк у всіх різний… Люблю, коли дівчина виходить від мене з широкою посмішкою та казковим настроєм», – каже візажистка.

Але не варто забувати, що любити і сприймати себе варто і без макіяжу, а справжня краса живе у серці…

Ліна ВОЙТЮК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *