Додому > Культура > «Єврорегіон Карпати-Україна» запрошує на концерт «Підкамінь»

«Єврорегіон Карпати-Україна» запрошує на концерт «Підкамінь»

14 серпня у смт Підкамінь Бродівського району Львівської області на території монастиря Походження дерева Хреста Господнього відбудеться концерт духовної музики за участю камерного оркестру «Віртуози Львова».

Захід відбуватиметься в рамках проекту «Транскордонний паломницький маршрут як інструмент промоції спільної історико-культурної спадщини в українсько-польському прикордонні», що реалізується Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» за фінансової підтримки Європейського союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020».

«Цим концертом духовної музики хочемо прикрасити відзначення свята Маковея, що припадає саме на 14 серпня. А також нагадати мешканцям Бродівщини та усім гостям про цінність підкамінського монастиря, привернути увагу до тутешніх пам’яток, а їх тут є чимало. Атмосферна локація заходу та магічна музика зачаровуватимуть і точно не залишать нікого байдужими, зазначає виконавча директорка Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна»» Галина Литвин.

Також у всіх відвідувачів буде унікальна можливість почастуватися медом від місцевих пасічників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *