Додому > Новини > Як облаштовані автостоянки?

Як облаштовані автостоянки?

На адресу газети «Голос відродження» надійшло повідомлення від пана Василя Васинюка такого змісту: «Дуже приємно читати все, що пише «Голос відродження». А чи буде у «Голосі відродження» допис про ті порушення, що мають місце на вулиці Євгена Коновальця та Степана Бандери, де на загальній території створили приватну парковку, поставили обмежувачі».

Оскільки редакція газети не володіє офіційною інформацією щодо порушень з облаштуванням вказаних парковок, ми звернулися за коментарем до голови правління ОСББ «Пролісок» (вул. Степана Бандери, 80, 82) та ОСББ «Анна» (вул. Коновальця,6) Валентини Біль і ось що вона повідомила.

 

– Стоянку для автомобілів біля будинків вул. Степана Бандери №№ 80, 82 було облаштовано з ініціативи мешканців. На загальних зборах, що відбулися у березні 2021 року, від мешканців надійшла пропозиція облаштувати стоянку для автомобілів на території, прилеглій до будинку, оскільки кількість авто збільшується, автомобілі стоять на тротуарах, біля входів у будинки та на газонах, що спричиняє незручності для пересування пішоходів, проїзду транспорту та спецтехніки по прибудинковій території.

На фото: стоянка для автомобілів біля будинків вул. Степана Бандери №№ 80, 82.

Питання автостоянки піднімалося на загальних зборах неодноразово. Цьогоріч мешканці самостійно створили ініціативну групу щодо її облаштування. Вони самі вишукували підрядника, вивчали умови оплати. В результаті звернулися до мене, як голови правління ОСББ, виділити кошти на облаштування стоянки, що закладені у кошторисі на благоустрій прибудинкової території. Пропозицію щодо виділення коштів з ОСББ було обговорено на загальних зборах у березні і присутні на них мешканці підтримали цю ідею. Ініціативна група неодноразово проводила збори з мешканцями, які погодилися взяти участь у співфінансуванні стоянки. Отож, завдяки старанням мешканців була облаштована ця стоянка для автомобілів. Вона не є приватною власністю ОСББ «Пролісок» чи мешканців будинків.

На фото: автостоянки на вулиці Коновальця,6 (ОСББ «Анна»).

Щодо автостоянки на вулиці Коновальця,6 (на фото внизу) (ОСББ «Анна»), то її передбачив забудовник цього будинку для його мешканців. Вона облаштована на прибудинковій території. Як відомо, у Бродах існує проблема, щодо паркування власного автотранспорту, особливо у вечірній, нічний час. Тож на цій стоянці паркували автомобілі люди, які проживають в інших будинках, і навіть на сусідніх вулицях. Мешканці будинку на вулиці Коновальця, 6 змушені були ставити свої авто на тротуарах, газонах, шукати місце в інших дворах поблизу. У зв’язку з цим жильці провели збори і запропонували поставити обмежувачі. Ключі від них роздані власникам 42 квартир цього будинку. Зроблено це для того, щоб користуватися парковкою мали можливість саме мешканці ОСББ «Анна» та їх гості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *