Додому > Новини > Як будується басейн…

Як будується басейн…

Нещодавно, під час робочого візиту на Бродівщину, голова Львівськоії облдержадміністраціі Максим Козицький відвідав ТзОВ «Електроконтакт Україна», де ознайомився з роботою на виробництві та поспілкувався з працівниками.

– Тут виробляють кабельні мережі для автомобілів BMW, Opel та Mercedes. Такі заводи, як у Бродах, працюють також в Перемишлянах та Золочеві. Створено майже 2,5 тисячі робочих місць. Знаю, що не просто було інвестору починати тут справу. Довелося докласти багато зусиль, щоб переобладнати зруйновані та занедбані будівлі під завод у Перемишлянах і Золочеві, а у Бродах підприємство зводили з нуля. На сьогодні підприємтсво «Електроконтакт Україна» – успішне велике виробництво, де мають роботу 2,5 тисяч людей. Львівська ОДА активно працює над реалізацією нових інвестиційних проектів. У нас успішно діє «Служба інвестора». Людина, яка хоче реалізувати в нашій області якийсь проект, отримує допомогу на всі рівнях – від пошуку земельної ділянки до запуску виробництва. Зараз на такому супроводі перебуває понад 550 інвестиційних проектів. Найбільше їх у Пустомитівському, Буському, Городоцькому та Бродівському районах. Це в основному інвестиції в галузі промисловості, агропромислового розвитку, паливно-енергетичного комплексу, – зазначив голова Львівської ОДА.

Також цього дня, очільник області Максим Козицький разом з головою Бродівської райдержадміністрації Оксаною Прокопець та головою райради Євгеном Шведом проінспектував хід будівництва спортивного комплексу у КЗЛОР «Бродівський педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича». Тут передбачено облаштування 25-метрового басейну на чотири доріжки, спортивний зал та зал для занять хореографією. Загальна кошторисна вартість цього об’єкту становить 86 млн грн. Будівництво розпочали торік. Зроблено вже немало, зокрема збудовано і перекрито адмінкорпус, змуровано чашу та багато іншого, але на даний час через брак фінансування будівництво призупинено. Як зазначив голова облдержадміністрації Максим Козицький область свої зобов’язання на цей рік виконає. На жаль, державне фінансування призупинено. Отож, за словами будівельників, до кінця року басейн в експлуатацію не здадуть.

– При наявності фінансування, будівництво можна було закінчити, – говорить Ростислав Мишолівський директор ПП «Промтехімпекс». – Зараз, на жаль неможливо, бо вже пройшов час і ми не наздоженемо терміни, навіть за наявності фінансування. Практично в борг робимо покрівлю, щоби те, що збудоване не руйнувалося. Але робіт ми не зупиняємо.

Як зазначає керівник будівельного підприємства, якщо фінансування надійде в повному обсязі цей об’єкт може бути завершений через півроку.

– На жаль, по області є багато об’єктів, які починали будувати і не добудовували, – зазначив під час огляду будівництва голова облдержадміністрації Максим Козицький. – Залишкова вартість цього десь біля 50 млн.грн. Цих коштів не передбачено. Але його треба здавати чимшвидше. Я вважаю, що такі довгобуди залишати не можна, бо в Бродах має бути басейн. Ми маємо робити все, щоб наша молодь виростала сильною і здоровою. У цьому коледжі навчаються і майбутні вчителі фізкультури. Їхня підготовка мусить бути якісною.

Надія ЗАБОКРИЦЬКА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *