Додому > Культура > Як бродівська молодь «загуділа» на всю область

Як бродівська молодь «загуділа» на всю область

Стільки молоді в одному місці ви, напевно, не бачили! Ну, окрім нічних клубів… Але, там юнаки і дівчата не прослухають лекцію про конфлікти чи методи заробітку коштів та не пройдуть майстер-клас за доглядом свого тіла. А у нас, в Бродах, на задньому дворі стадіону «Ювілейний» – це можливо. І це все безоплатно. А заряд енергії та мотивації «тримає» учасників форуму не лише до ранку, а цілий рік.

20-21 серпня вдруге відбувся молодіжний проєкт «WhySo Forum». 50 учасників з 11 районів Львівщини, дві зони лекцій та майстер-класів, лаунж-зона (для старшого покоління пояснюю – відпочинкова), спікери з усієї України –все це поєдналося у таких маленьких, на перший погляд, Бродах. А організаторами є не старші жіночки, а активні та молоді школярі-студенти.

Проєкт реалізований завдяки громадській організації «Комітет підтримки молодіжного самоврядування» спільно з Бродівським міжшкільним учнівським парламентом за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, відділу культури, молоді та спорту Бродівської РДА та міської ради. На відкритті форуму були присутні голова районної ради Євген Швед, перший заступник голови райдержадміністрації Тарас Шаповал, перший заступник міського голови Роман Сподарик, т.в.о. начальника відділу культури, молоді та спорту Бродівської РДА Наталія Гудима. Усі вони поспілкувалися з молоддю і поділилися професійними та життєвими порадами.

Ніхто не сидів без діла. На зеленому подвір’ї стадіону займалася йогою, вчилися правильно та стильно наносити щоденний макіяж, писати журналістські твори, доглядати за шкірою обличчя, дізнавалися лайф-хаки, що згодяться у подорожах, і навіть, варили каву на професійній машинці. Лектори з різних куточків країни розповідали про те, як правильно комунікувати в сучасному суспільстві, як перестати боятися публічних виступів, і звичайно, про стосунки. Одним із запрошених спікерів був київський психолог Андрій Козінчук, лекції якого назбирують повні зали людей, а на форумі ділився своїми знаннями зовсім безкоштовно.

Бродівчани-підприємці також долучилися до молодіжного форуму. На заході можна було виграти сертифікат на їхні послуги чи продукцію. Переможець був не один, щасливчиків було десятки.

– Я була вражена організацією та атмосферою на цьому заході. А Броди дуже спокійне та гарне місто, хоча раніше я навіть не думала, що тут так класно, – каже 17-річна львів’янка Вероніка Посувайло.

18 учасників з інших міст проживали в одному із готелів Бродів. А також було багато і тих, хто декілька років тому закінчив школу, але все одно бере участь в активностях Бродівського міжшкільного учнівського парламенту. Це тішить і їхнього координатора Мирославу Островську. Вона радіє, що молодь хоче повертатися і змінювати своє рідне містечко.

– Ми завжди допомагаємо та доповнюємо один одного. Разом вирішували кого запросити, як оздобити лаунж-зону, – ділиться думками 15-річна Оксана Ревуцька з Лешнева.

Варто пам’ятати, що на молоді будується майбутнє України. Якісь колишні стереотипи та заборони можуть раз і назавжди забрати бажання молодих людей працювати на благо країни. А такі форуми, як цей, є прикладом для багатьох невеликих міст, що громада може об’єднатися та «загудіти» на всю область.

Ліна КАШУБА.

Більше фото на нашій сторінці Facebook.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *