Додому > Новини > «Вишиванка»

«Вишиванка»

У травні наступного року 10-ту річницю з часу свого створення святкуватиме ансамбль «Вишиванка» – цікавий мистецький колектив, відомий не тільки на Брідщині, а й далеко за її межами. Ансамбль «Вишиванка» зразкової хореографічної студії народного танцю Бродівського центру дитячої та юнацької творчості (директор Наталя Смаль) був створений у 2012 році. У 2018 студія отримала почесне звання «Зразковий хореографічний колектив». Це колектив молодих, талановитих брідчан з милозвучною символічною назвою «Вишиванка» зразкової хореографічної студії народного танцю Бродівського центру дитячої та юнацької творчості, які мають не менш талановитих наставників, таких відомих на наших теренах хореографів як Олена Дутка, Марія Болехівська, Іванна Щудло. У репертуарі колективу головне місце посідають українські народні танці, що є щедрим джерелом натхнення і збагачення особистості. Саме вони, різноманітні та багатогранні, як вишиті орнаменти, розповідають про звичаї і традиції нашого народу. Тому новостворений колектив й отримав назву «Вишиванка». До складу ансамблю входить кілька груп дітей різного віку, які займаються спершу у групах студії.

На фото: ансамбль «Вишиванка» зразкової хореографічної студії народного танцю Бродівського центру дитячої та юнацької творчості.

Злагоджена робота колективу сприяє творчим успіхам. Ансамбль «Вишиванка» неодноразово брав участь у районних, обласних, всеукраїнських конкурсах та фестивалях хореографічного мистецтва. Є лауреатом та призером міжнародних фестивалів і конкурсів у Болгарії, Польщі, Німеччині.

«Вишиванка» є активним учасником життя міста та громади. День міста, День захисту дітей, свято Незалежності, молодіжні імпрези та перформенси – далеко не повний перелік дійств, в яких брала участь «Вишиванка»… Влітку цього року учасники ансамблю побували на міжнародному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва у м. Коломия, де зайняли почесне 1 місце, на фестивалі «Арканове коло» в Івано- Франківську. Нещодавно дві групи ансамблю взяли участь у Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв «Самоцвіти», де здобули призові 1 та 2 місця. У планах завзятих танцюристів – побувати ще на багатьох фестивалях та конкурсах.

А у ювілейному концерті будуть представлені танцювальні композиції різних регіонів України, сучасні номери, сюжетні танці та дитячі хореографічні картинки. Завдяки злагодженій роботі усього колективу Центру дитячої та юнацької творчості, студійців, викладачів, у тісній співпраці з батьківською спільнотою ансамбль «Вишиванка» розвивається, прагне досягти нових творчих вершин!

НАШ КОР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *