Додому > Актуально > Винахідливий комунальник

Винахідливий комунальник

Ми нарікали, що зима цьогоріч тепла і без снігу, а всі за ним скучили. І ось, напевно, снігова королева почула наші побажання й надіслала в Україну, а також і в інші країни світу сніговії, хуртовини і тріскучі морози.

Через великі снігопади виникло немало проблем. Найперше, це не розчищені дороги, тротуари, через що на автотрасах утворилися автомобільні затори, а мешканцям міст і сіл через великий сніг складно не тільки проїхати, а й пройти. Автодорожні, комунальні служби працюють у посиленому режимі, але не встигають розчищати снігові замети, бо погода знову і знову рясно підсипає білих сніжинок, що завдають чимало клопоту.

Захурделило і у Бродах. Комунальники, та й самі брідщани, стараються з усіх сил, щоб розчистити і автошляхи, і стежки, і свої подвір’я.

– Через погіршення погодних умов колектив КП «Броди» працює у посиленому режимі, – розповідає директор підприємства Юрій Кукулка. – Задіяні і техніка, і працівники. Комунальники працюють з п’ятої години ранку до дванадцятої вечора.

Відео, на якому зафіксовано, як працівник КП «Броди» на санях, запряжених конем, розчищає у Бродах тротуари від снігу, підірвало соціальні мережі.

– Це вантажник відділу санітарної очистки та благоустрою міста КП «Броди» Ярослав Микитюк, – розповідає майстер дільниці відділу саночистки і благоустрою Людмила Семенюк. – Зараз він допомагає прибиральникам розчищати вулиці від снігу. Ми дуже вдячні йому за такий креативний підхід до дорученої справи. На власному конику на вулицях 22 Січня, Львівській, Тернопільській, де є широкі тротуари, він швидко розчистив сніг і створив зручні умови для пересування пішоходів. На відео, ви напевно, помітили, що супроводжували його ще й три його власні собачки, які додавали нашому винахіднику і бродівчанам гарного настрою та азарту. Хочу зазначити, що пан Ярослав – прекрасна людина, хороший господар, сумлінний і відповідальний працівник. Ось такі його різні маленькі винаходи значно полегшують роботу його колег. Наприклад, з підручних матеріалів він зробив зручну драбинку для вантажного автомобіля, а за допомогою 5- і 3-літрових пластикових пляшок удосконалив совки для збирання сміття. Праця прибиральника дуже потрібна, але, на жаль, не всі її цінують.

Користувачі соцмереж активно поширювали це відео. Протягом дня воно набрало більше 9 тисяч лайків. А у обговореннях – дякували винахідливому комунальнику та пропонували керівництву КП «Броди» виписати йому премію, а конику дати вівса.

На моє запитання, чи все ж буде премійований Ярослав Микитюк, директор КП «Броди» Юрій Кукулка відповів:

– Таких людей треба цінувати. Він не нарікав, що багато роботи, а шукав спосіб, як її полегшити і зробити швидко, щоб, коли дорослі і діти йтимуть на роботу чи до школи, їм було зручно і безпечно.

Надія ЗАБОКРИЦЬКА.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *