Додому > Освіта > Винахідливі і талановиті

Винахідливі і талановиті

Завершився ще один навчальний рік в умовах коронавірусного карантину. Непросто було усім – школярам, вчителям, педагогам, особливо позашкільних установ, куди діти приходять не за шкільним обов’язком, а заради задоволення своїх потреб у тому чи іншому напрямку певних захоплень, інтересів, навичок. Підсумовуючи за традицією результати своєї праці за цей період часу, БЦНТТУМ гордиться здобутками на ниві технічної творчості і своїх гуртківців, і керівників гуртків.

Так, буквально в останні дні травня поблизу Львова (на полі в с.Дорошів Жовківського району) відбулися змагання учнівської молоді на кубок першості області з ракето-модельного спорту. Броди на них представляли дві команди юних ракетомоделістів (керівники гуртків О.І. Крикавський, Б.С.Варава та І.В. Поврозник). Цікаво, що команда брідчан єдина серед інших учасників змагань мала у своєму складі дівчаток, які захоплюються ракето-модельним спортом. Та це не завадило нашим землякам стати фаворитами змагань і додати до своїх попередніх нагород ще шість медалей. Золоту і дві бронзових медалі приніс команді у свій день народження 13-річний Ігор Крикавський – за перше і два третіх місця у класі моделей С-4-А, С-9-А, С-6-А. Дві срібні і одну бронзову медалі здобула Валерія Кулінич ( два других і одне третє місце) за виступ у класі моделей С-9-А, С-6-А та С-1-А.

Успішно виступили на цих змаганнях гуртківці Надія Поврозник та Анастасія Чарнецька. У загальному підсумку бродівські ракетомоделісти зайняли у цих обласних змаганнях друге загальнокомандне місце. Грамоти, медалі, кубки юним ракетомоделістам з Бродів під гучні оплески присутніх вручив заступник директора з навчально-виховної роботи Львівського обласного ЦНТТУМ А.Д.Стадник.

Вдало виступили на обласних змаганнях з картингу, що проходив у м.Стрию, і картингісти БЦНТТУМ Віталій Александрович, Станіслав Барсуков і Назар Прокопів ( керівники гуртків Є.В.Мазур, М.Т.Дзьоба, Т.А.Мартинюк).

Призером обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Люби і знай свій рідний край» у віковій групі 7-11 років став гуртківець Владислав Шамрай (III місце, керівник гуртка М.І.Худик). У віковій групі 12-16 років у цій обласній виставці-конкурсі друге місце присуджено бродівчанці Діані Телезі (С.М.Романчишин), а треті місця – Юлії Лотоцькій, Наталії Танчишин, Олені Паськів (Н.С.Кобилкіна, В.А.Янковська, І.М.Матвєєва).

А в обласному конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Таланти твої, Україно» у номінації «Гердан. Вироби з бісеру» на цей раз відзначився… хлопець – Владислав Шамрай (III місце).

І буквально напередодні Дня захисту дітей у Бродівський ЦТТ, як повідомив його директор О.І.Крикавський, надійшла ще одна приємна звістка. Гуртківці БЦНТТУМ відзначилися і на обласній виставці-конкурсі робіт школярів з початкового технічного моделювання. Перші місця, зокрема, присуджено роботам «Веселий поїзд» і «Ракета перед стартом» (техніка паперопластики), авторами яких є Даниїл Степурка та Олександр Микитюк (керівники С.М.Романчишин та Б.С.Варава). Другі місця отримали у цьому творчому змаганні гуртківці Надія Поврозник, Роман Шамрай за роботи серії «Ракети» (кер. І.М.Матвєєва та М.І.Худик), треті – Єлизавета Гдулевич і Богдан Яріш за роботи «Потяг» і «Гелікоптер» (В.І.Янковська, Б.С.Варава).

Справді талановиті і винахідливі наші діти, і мають вони безумовно творчих наставників.

І гуртківці, і дирекція та керівники гуртків БЦНТТУМ вдячні Бродівській міській раді, її відділам освіти, культури, туризму, молоді і спорту та спонсорам за сприяння у підготовці до цих змагань.

НАШ КОР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *