Додому > Актуально > Волонтерський штаб… у підвалі

Волонтерський штаб… у підвалі

У складний для суспільства час на передову боротьби проти коронавірусу, окрім медиків, поліції, продавців та інших незамінних працівників, долучаються й волонтери. Під час обмежувальних заходів волонтерський рух знову повертається у перші ряди підтримки тих, хто цього потребує.

У мікро районі «Білі казарми» в одному із будинків сформувався справжній «добровольчий батальйон». У підвальному приміщенні, де раніше грали у теніс та спілкувалися з друзями, зараз склад засобів захисту та літрів антисептиків.

Володимир Ступак, один із активістів волонтерського штабу «Броди», розповідає, що ідея допомагати людям під час епідемії виникла з перших днів запровадження карантину. Простий пост у Фейсбук із закликом організувати волонтерський рух згуртував близько 20 небайдужих бродівчан.

І не антисептиками єдиними борються проти COVID-19… Ольга Гнатишин, відповідальна за пошиття масок, надала приміщення свого ательє «Каприз» для цієї справи. За три тижні волонтери виготовили майже півтора тисячі багаторазових масок для працівників поліції, МНС, медицини, пошти. Тетяна Лісковецька разом з внуком шиє бахіли у себе вдома.

Волонтерський штаб особливо допомагає працівникам амбулаторій району та КНП «Бродівська ЦРЛ» голками, шприцами, безконтактними термометрами, катетерами, капельницями, фізрозчинами, антибіотиками, рукавичками та іншим.

Активісти організували й збір продуктів харчування соціально незахищеним та малозабезпеченим мешканцям Бродів і району. Особливою популярністю у мережі славиться баба Оля, яка віддячує волонтерів піснями та віршами про Україну.

Поважайте та цінуйте здоров’я один одного – проводьте зустрічі он-лайн, сходіть до магазину замість ваших стареньких сусідів та дотримуйтеся правил карантину. Адже сьогодні можна врятувати світ, залишаючись вдома.

Ліна ВОЙТЮК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *