Додому > Новини > Волонтерська програма Будуємо Україну Разом в Підкамені

Волонтерська програма Будуємо Україну Разом в Підкамені

Команда БУР (Будуємо Україну Разом), яка мандрує Україною та допомагає людям з лідерським потенціалом в маленьких містах втілювати їх мрії у життя. Саме ця організація приїде в Підкамінь 1-10 жовтня.

Будуємо Україну Разом – волонтерська програма, яка через спільну працю, подорожі та неформальну освіту об’єднує українську молодь у мережу активних громадян. БУР виник як волонтерська акція Львівської освітньої фундації, що мала на меті відновити будинки, знищені внаслідок війни на сході України. Проте з часом акція перетворилася на рух, що формує нову генерацію відповідальних українців, які творять зміни.

Що ми зробимо в Підкамені разом?

  • – Приведемо до ладу громадський простір Будинок Побуту.
  • – Допоможемо з будівництвом/ремонтом двом місцевим сім’ям.

Окрім того, обіцяємо класний відпочинок. Ми мандруватимемо, навчатимемось та співатимемо пісень біля ватри. На тебе чекають природні місцеві дива, цікаві спікери з крутим досвідом успіху, тренінги та майстер класи, кіноперегляди під відкритим небом, двіжові руханки і, звичайно ж, багато спілкування в колі неймовірних людей!

Наші заходи проходитимуть в межах карантинних умов.

Також, крім фізичної присутності, закликаємо допомогти нам в будь-який інший спосіб – фінансово, ресурсами (будівельні матеріали), меблями, продуктами тощо.

Щоб долучитись до нас, приєднюйтесь в соціальних мережах.

Найкраще з місця подій.

Проект PidkaminVillage.

Або телефонуйте 0976011608 – Надія Януш-Маціброда, локальна координатора, 0689902760 – Таня Хитра, координаторка з Будуємо Україну Разом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *