Додому > Новини > Вітання з нагоди 30-річчя виходу першого номера з дня заснування газети «Голос відродження»!

Вітання з нагоди 30-річчя виходу першого номера з дня заснування газети «Голос відродження»!

Шановний колектив редакції газети «Голос відродження», щиросердечно вітаю Вас з ювілеєм – 30-річчям виходу першого номера з дня заснування!

Вік для газети поважний, надто сьогодні, коли засоби масової інформації з'являються та зникають так швидко, що часом не залишають по собі жодної згадки. Тож можна з певністю стверджувати, що сьогодні районна газета – це не лише засіб інформування жителів Бродівського району про перебіг життя району, але й справжній літописець його історії. Багато років, щотижня, ви робите новий запис в особистий щоденник Бродівського району.

За часи існування видання пройшло великий і тернистий шлях, з номера в номер карбуючи літопис становлення й розвитку району. Змінювалися назва, обсяги, поліграфічне наповнення, тематика публікацій. Але приємно відмітити, що незмінним залишається одне: газета завжди була і є близькою читачеві, їй довіряють, її читають, вона розповідає про головні події, про людей, які прославляють цей район. Вона вчить любові і розумінню, щирості і відданості, створює літопис Бродівського району, області та всієї України.

Приємно відзначити, що газета приділяє багато уваги роботі очільників, депутатського корпусу району, місцевих рад та виконавчих органів влади, об'єктивно інформуючи про їх діяльність.

Бажаю колективу редакції газети «Голос відродження» творчих успіхів, поповнення читацької аудиторії, міцного здоров'я, особистого щастя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики. Божого благословення Вам, за Вашу працю по відстоюванню інтересів громади на благо розквіту Бродівського краю та піднесення добробуту його жителів!

О. ГАНУЩИН,

голова Львівської обласної ради.

З днем народження, наша газето!

Щиро вітаємо головного редактора Надію Забокрицьку та весь колектив ТОВ «Газета «Голос відродження»!

30 років тому вийшла для читачів ваша перша газета і з того часу до сьогоднішнього дня ви тримаєте руку на пульсі подій нашого краю…

Бажаємо вам невичерпного натхнення, нових творчих здобутків, сміливих проєктів, поповнення читацької авдиторії, радості, достатку і любові у ваших родинах! Хай Господь вас береже і щедро обдаровує всіма земними благами! Працюйте і надалі на благо України та примножуйте досягнення на журналістській ниві!

Є.ШВЕД,

голова районної ради.

О.Прокопець,

голова РДА.

Шановні працівники і ветерани редакції, дописувачі та шанувальники «Голосу відродження»!

Вітаю вас із 30-річчям від дня виходу у світ першого номера районної газети «Голосу відродження».

30 років – це гарна і солідна дата для газети. Хтось із відомих сказав, що газета – чернетка історії. А наша районка – це літописець Бродівського краю. На її сторінках відображається багато подій, що відбуваються у місті і в районі, розповідається про традиції, соціально-економічний розвиток і просто звичайних людей.

Щиро бажаю редакційній колегії творчих успіхів, розширення читацької аудиторії, кола друзів, а також міцного здоров’я, щастя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проєктів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики.

А.Белей,

міський голова.

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

З перших кроків становлення незалежності України найбільш значимим та тиражованим у медійному просторі було слово «Відродження». Ваш редакційний колектив у буремному 1990-му чітко привселюдно задекларував про свою готовність стати не лише виразником надій та прагнень жителів Бродівщини, а й бути їх Голосом – незалежним рупором малої батьківщини. Переживши суспільні трансформації від незбагненних назв «Червоні Броди», «Червоний промінь», «Прапор комунізму», колектив «Голосу відродження» став в українській державі реальним втіленням засад демократії та утвердження свободи слова. Саме ваша газета однією з перших в області перейшла на комп’ютерний набір і верстку, кольоровий друк, здобула статус тижневика, заснувала літературно-краєзнавчий журнал «Брідщина», журналістську премію імені Петра Федуна, часопис «Броди вечірні», долучилась до систематичного висвітлення подій та героїв сучасної українсько-російської війни на сході України… Роздержавившись, газета набирає лету та авторитету. Свідчення цьому – гран-прі в престижному обласному конкурсі професійної майстерності «Четверта влада» у 2020 році. Тисячі читачів вдячні вам за правдиве слово, життєву підтримку, принципову позицію.

Секретаріат Львівської обласної організації НСЖУ з нагоди 30-річчя виходу першого номера демократичного видання «Голос відродження» щиро дякує колективу редакції за активну участь у діяльності Національної спілки журналістів України, подолання викликів доби, відстоювання інтересів краян, правди та української справи. Будьте і надалі живильним джерелом розвитку національної духовності, формування державницького мислення, громадянського патріотизму.

Секретаріат

Львівської обласної організації НСЖУ.

 

 

Секретаріат первинної організації Національної спілки журналістів України сердечно вітає колектив редакції ТОВ «Газета «Голос відродження» та ветеранів часопису з 30-річчям від дня заснування і виходу у світ першого номера.

Зичимо вам, шановні колеги, високої творчої наснаги, широкої читацької аудиторії, щоб часопис завжди був бажаним гостем у бродівських оселях, приносив їм цікаву інформацію про життя громад та рідного краю.

Легкого вам пера, невтомного журналістського натхнення!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *