Додому > Культура > «ВІРТУОЗИ ЛЬВОВА» – У БРОДАХ

«ВІРТУОЗИ ЛЬВОВА» – У БРОДАХ

Це не можливо передати словами, можна лише відчути, поринувши у світ музики. Нещодавно у Бродівській школі естетичного виховання відбувся концерт Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова». Цей всесвітньо відомий колектив виступає з культурно-просвітницькою місією у містах Львівської області.

На фото: виступ учениці четвертого класу ШЕВ, 10-річної Уляни Приймак разом з «Віртуозами Львова».

У серпні оркестр також дарував свою музику бродівчанам, виступаючи у Підкамінському монастирі з метою привернення уваги до цієї пам’ятки та активізувати місцеву громаду для збереження культурної спадщини.

«Віртуози Львова» – камерний оркестр, що народився у 1994 році в стінах Львівської філармонії, тішить слухачів якісною і зрозумілою усім класикою. Його засновником, незмінним керівником та продюсером є народний артист України Сергій Бурко. «Віртуози Львова» вирізняються серед багатьох колективів не лише своєю витонченою манерою гри, а й тим, що учасники оркестру постійно знаходяться у пошуку оригінальних концепцій, що представляють музичну традицію Львова, знайомлять з новинками тієї чи іншої європейської школи, відроджують забуті імена або знаходять нестандартні теми, що об’єднують всю програму. За час свого існування оркестр дав понад 1500 концертів. З великим успіхом виступав не лише у всіх куточках України, але й в багатьох країнах світу – Польщі, Німеччині, Швейцарії, Словаччині, Бельгії, Ізраїлі, Колумбії та ін.

У переповненій залі школи естетичного виховання звучали світові шедеври. На концерті панувала захоплива атмосфера, адже слухачами були в основному діти, котрі навчаються гри на музичних інструментах та їх наставники. Дитяча щирість надихала артистів у цей вечір викладатися на «всі сто». Мабуть, усі жителі мікрорайону «Великі фільварки» чули нотки композицій Моцарта, Баха, Чайковського та багатьох інших композиторів. Бродівчани були надзвичайно вражені концертом і нагороджували артистів гучними аплодисментами й вигуками «Браво!».

Родзинкою заходу став виступ учениці четвертого класу ШЕВ, 10-річної Уляни Приймак разом з «Віртуозами Львова» на одній сцені – це була ідея керівника професійного колективу Сергія Бурка. За словами педагога дівчинки Наталії Бурлікової підготовка до цього дебюту була не простою, але це було їхньою мрією. Незважаючи на переживання, Уляна гідно зіграла на скрипці і можна запевнити – її чекає світле майбутнє у музичній індустрії.

З вітальним словом звернувся директор Бродівської ШЕВ Ігор Безпалько. «У нашому містечку сьогодні справжнє музичне свято, адже не так часто на нашій сцені виступають артисти світового рівня. Сподіваюся, що у кожного в душі залишаться ці чудові мелодії»,– сказав він та подарував артистам ювілейну книжку, видану до 55-річчя ШЕВ.

«Віртуози Львова» – це візитівка Галичини. Неперевершений талант, велика праця і високий професіоналізм артистів не залишили байдужим жодного слухача.

Ліна ВОЙТЮК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *