Додому > Новини > Відкрила свій талант… у 75 років

Відкрила свій талант… у 75 років

Справжня леді! Вона фарбує волосся, одягає вінтажні беретики та не любить згадувати про свій вік – це Галина Василівна Панькіна, яка буде святкувати свій день народження 4 березня.

Вона народилася у 1932 році у місті Христинівка, що на Черкащині – у час страшного Голодомору. Рятуючись від злиднів, її мама ще з маленькою Галиною та її молодшою сестрою Валентиною тікали на захід України. Планували дістатися до Здолбунова, звідки їхнє походження, але потрапили у Львів. Через те, що одразу не було ні житла, ні роботи, матір через біль і сльози змушена була залишити своїх донечок на певний час у дитбудинку. Коли облаштувалася – забрала назад.

Галина Василівна завжди була творчою людиною, але через скруту не могла розвинути свої здібності. Любила малювати, вишивати, особливо болгарським хрестиком, в’язати серветки. Коли вийшла на пенсію, у 75 років почала малювати. Спершу малювала просто на картонках. Коли внуки побачили її картини, подарували мольберт, фарби, полотна. Г. В. Панькіна стверджує, що малювання допомагає їй не хворіти і не старіти. Найбільше любить малювати природу і квіти, а її картини можна побачити вдома у кожного її знайомого. Почала писати вірші: про добро, Бога, про любов. Коли знаходиться вільна хвилина – читає Біблію. Нині може ще і вареники з голубцями наліпити чи налисники посмажити.

Галина Василівна має двох онук та трьох правнучок. Любить усіх великою любов’ю і тішиться, коли приходять до неї у гості.

Ліна ВОЙТЮК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *