Додому > Актуально > «Веселі канікули з Богом»

«Веселі канікули з Богом»

Як тільки літо стане на вахту року, просторе, затишне і заквітчане розмаїттям зелен-цвіту подвір’я храму Воздвиження Чесного Животворящого Хреста м. Броди виповнюється веселим дитячим гомоном. Тут, до речі вже кілька років поспіль, працює парафіяльний табір «Веселі канікули» з Богом». Маленькі бродівці вже переконалися, що у цьому, як вони кажуть, церковному таборі, відпочивається справді драйвово, цікаво, весело.

– І цьогоріч у нас є чимало дітей не лише з нашої, а й з інших парафій міста , – розповідає куратор табору священик церкви ВЧЖХ о. Андрій Семенюк. – Мета такого літнього тижневого відпочинку при парафії – якось зламати усталений стереотип, що церква – це лише монотонна молитва. Церква – це життя в усій його повноті і барвах.

І священики хрестовоздвиженської парафії у Бродах роблять усе, аби показати дітям, як можна цікаво, весело і повчально для розуму, душі і тіла відпочити з Ісусом. Отож минулого понеділка з благословення адміністратора храму Воздвиження Чесного Животворящого Хреста о. Ярослава Царика парафіяльний табір «Веселі канікули з Богом» розпочав свою роботу. Кожен день у таборі розпочинався з молитви та св. Літургії і був тематичним. Діти разом з духовними наставниками роздумували над смислом Заповідей Божих, над тим, що значить для кожного з них любов до батьків і Отця Небесного, над відповідальністю кожного за довкілля і створений Всевишнім світ та ін.

Відповідно до тематики дня організовували дозвілля дітей і студенти третього курсу Тернопільської вищої духовної семінарії ім. патріарха Йосифа Сліпого (катехизація, рухливі ігри, конкурси, змаги, веселі банси, розваги та ін.) Роман Бурда і Володимир Сушко. Екодень провів о. Тарас Дзьоба, цікаві заняття організовувала керівник катехитичної школи їмось Тетяна Семенюк, долучалися і волонтери з парафії ВЧЖХ. А з яким задоволенням діти допомагали о. Андрію Семенюку обривати цвіт з липи і смакували той липовий чай з «ведмедиками Барні», якими їх пригощали на імпровізованій обідній галявині просто неба (на фото внизу)!

Є у таких таборах й інший важливий момент. У той час, коли батьки зайняті справами, діти не залишалися бездоглядними, не займалися сумнівними вуличними розвагами. Вони навперебій розповідали, що їхній парафіяльний табір «і відпочивальний, і повчальний» й тому вони із задоволенням щоранку поспішали сюди.

Та це не єдиний табір, що працюватиме в рамках програми «Веселі канікули з Богом». При парафії ВЧЖХ працюватиме цього літа і табір англомовний, і діятимуть табори, що їх організовують у місті БФ «Карітас» Броди та спілка «Просто неба» (у Гаях-Смоленських).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *