Додому > Культура > «Великий талант вимагає великої працелюбності»

«Великий талант вимагає великої працелюбності»

За чотири роки навчання у Бродівській школі естетичного виховання на рахунку цієї тендітної дівчинки безліч конкурсів, перемог і премій. Та, мабуть, головна її перемога – це виступ на одній сцені із всесвітньовідомим оркестром «Віртуози Львова».

10-річна Уляна Приймак – звичайна дитина, навчається у 5 класі ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3», любить байдикувати та веселитися, але коли бере до рук скрипку – все навколо затихає від цих ніжних мелодій.

– Уляна дуже творча дівчинка… Коли викладачі Бродівської ШЕВ ходили по школах у пошуках талановитих дітей, вона мені одразу припала до душі. Коли почула про скрипку, її оченята загорілися, а мені сказали, що її мрія – навчитися грати на цьому інструменті. З перших уроків музики Уляна себе проявила як працьовита, наполеглива та здібна, – розповідає педагог дівчинки Наталія Бурлікова.

Грант-прі та перше місце Уляна привезла додому з другого Всеукраїнського конкурсу «Українська естафета творчості», отримала першу премію на Всеукраїнському конкурсі «Франкове Підгір’я». Дівчинка здобувала перемоги не лише як скрипалька, а й як солістка. Юній музикантці подобаються конкурси й тим, що заодно можна побачити різні міста України.

Педагог Уляни ділиться й теплими спогадами про їхнє найважливіше досягнення – одна сцена на двох з «Віртуозами Львова».

– У сусідніх областях, де виступав цей оркестр, не знай­шлося такої підготовленої дитини для спільної гри. За одну репетицію Уляна все вивчила та гідно представила Броди, – каже вона.

У своїй сім’ї вона не одна така талановита. Мама Раїса – вокальний керівник студії «ГалАрт», молодший братик Андрій – любить співати і танцювати, а тато Захар завжди підтримує свій, так званий, сімейний мистецький колектив.

І дійсно влучна фраза П.Чайковського – «Великий талант вимагає великої працелюбності». Щоб досягти вершин та перемог – одного таланту мало. Потрібно працювати, не пропускати уроки музики та любити те, що робиш.

Ліна ВОЙТЮК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *