Додому > Спорт > Велопробіг у Бродах

Велопробіг у Бродах

26 травня в рамках Всеукраїнського велодня велоклуб «Броди на колесах» організував пробіг на велосипедах, що почався з площі Ринок у Бродах, за маршрутом Смільно (вздовж дороги з вузькоколійкою) – Ковпин – Броди (стадіон «Ювілейний») і склав майже 19 км. По місту велопробіг супроводжувала поліція. Участь взяло понад пів сотні велосипедистів. Наймолодшій учасниці було два роки, вона була пасажиром на маминому велосипеді. Наймолодшою учасницею, яка сама крутила педалі, стала семирічна велосипедистка, а найстаршому учаснику пробігу виповнилося 77 років. Крім велосипедистів, маршрут пройшов і собака, який приєднався до них у Бродах й не відставав від «двоколісних коней».
Під час маршруту учасники допомагали та підбадьорювали один одного. Місцеві мешканці, які зустрічалися велотуристам, зазвичай були дуже привітні і залюбки допомагали поповнити запаси води.

Партнери «Велодня» у Бродах доклали зусиль, щоб свято вдалося. Богдан Величко, власник кав’ярні Coffee 93 grains, пригощав всіх охочих домашнім лимонадом. Стоматологія «Dentin» Володимира Волощака профінансувала банер для заходу, каркас подарував магазин «Залізяка». Сектор молоді та спорту Бродівської РДА фондував призерам змагань з фігурного водіння брендовані футболки та забезпечував музичний супровід дійства. Погода теж сприяла велоспорту, то ж мінеральна вода, що її надала адміністрація стадіону «Ювілейний», смакувала усім.

До організації акції долучилися учні ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3» та їх учитель фізичної культури Василь Рабуш. Вони розставляли перешкоди для конкурсу фігурного водіння, вели дійство та підраховували бали. Призери конкурсу отримали медалі, футболки та подарунки від магазину «Sport X».

Організатори планують зробити велопробіг у рамках Всеукраїнського велодня щорічною традицією, що об’єднує активних, позитивних, доброзичливих людей і популяризує спорт.

Більше фото в альбомі на нашій сторінці у Facebook.

В.ЧИЖИК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *