Додому > Новини > В єдності майбутнє україни

В єдності майбутнє україни

Минулої п’ятниці у сесійній залі Бродівської районної ради відбулося підписання договорів з переможцями конкурсів культурних та освітніх обмінів між закладами Львівської, Луганської і Донецької областей в рамках Програми підтримки міжрегіональної співпраці «Змінимо країну разом».

Голова районної ради Євген Швед вітаючи виконавчу директорку Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку» Галину Литвин зазначив, що членами Асоціації є 62 органи місцевого самоврядування. Асоціація діє більше 10 років спільно для розвитку Карпат.

Виконавча директорка АОМС «Єврегіон Карпати» Галина Литвин наголосила, що Асоціація побудована на цінностях співпраці задля сталого розвитку регіону Карпат. Заклади освіти, культури і медіа Бродівського району традиційно є найактивнішими учасниками конкурсів, що проводить «Єврорегіон Карпати – Україна» спільно з Львівською обласною радою, Львівською облдержадміністрацією та Луганською і Донецькою обласними державними адміністрацієями.За 3 роки Бродівщина подала 29 заявок, з яких 20 отримали грантову підтримку. Галина Литвин подякувала бродівчанам за активність і побажала успішної реалізації проєктів.

Цього дня у Бродах було підписано 6 угод з переможцями конкурсів обмінів. Отож було дано старт реалізації проєктів Бродівської районної радаи, Паликоровівського, Гаї-Дітковецького, Нем’ячівського і Дуб`євського НВК, Благодійної організації «Волонтери».

В рамках проєктів Бродівська районна рада прийматиме гостей з Білокуракинського району Луганської області, проведе Кубок єдності з волейболу, екскурсійні тури по місцях Бродівщини і Жовківщини, а також сходження на гору Говерла. Творчі колективи Бродівського та Білокуракинського народних домів презентуватимуть свою творчість мешканцям Бродівщини.

Школярі Бродівщини і Білокуракинщини вирушать у пошуково-дослідницьку експедицію «Карпати єднають», спільно змагатимуться у козацьких забавах і квесті «Україна у нас єдина», подорожуватимуть Львівщиною, вчителі за допомогою придбаного в рамках проєкту мультимедійного обладнання проводитимуть спільні інтегровані відеоуроки.

Завершуючи зустріч виконавча директорка Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин.зазначила, що підтримуються ті проєкти, що стосуються збереження і популяризації історико-культурної спадщини, збереження і популяризації природної спадщини та розвитку туризму. В конкурсі 2020 року з’явилися нові пріоритети, які відповідають викликам часу і мають вирішити найгостріші проблеми.

Голова районної ради Євген Швед подякував львівським гостям за співпрацю. Адже реалізуючи ці проекти, ми єднаємо схід і захід нашої країни. Саме в єдності майбутнє України.

Надія ЗАБОКРИЦЬКА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *