Додому > Новини > «Успішний першокласник» – соціальний проєкт «Карітас» – Броди

«Успішний першокласник» – соціальний проєкт «Карітас» – Броди

Зворушливим і водночас дуже символічним, зважаючи на виклики сьогодення, пов’язані із загарбницькою агресією росії в Україні, стало свято, що відбулося у День Української Державності у дитячій бібліотеці м.Броди. Це було своєрідне підведення підсумків реалізації проєкту «Успішний першокласник» студії «Сто талантів» (керівниця Любов Сітка), що вже не перший рік працює у БФ «Карітас» – Броди, директором якого є адміністратор храму Воздвиження Чесного Животворящого Хреста отець Ярослав Царик. «Карітас» – Броди має чимало цікавих соціальних проєктів різного спрямування. Але проєкт «Успішний першокласник» був особливо важливим, адже війна, воєнний стан завадили належній підготовці дошкільнят до школи у багатьох ДНЗ.

Схвильованих майбутніх першокласників та їх наставників гостинно зустріли у залі із святково накритими столиками працівники «Карітас» – Броди та дитячої бібліотеки. Заступниця директора ЦБС Бродівської міської ради по роботі з дітьми Надія Степура у формі діалогу провела коротку бесіду з дітками про бібліотеку – храм мудрості і знань, про книги, які стануть їх шкільними друзями і джерелом знань, про День Державності України та її головні символи. Бібліотекар Лідія Дзьоба розповіла легенду по ознаки державності, які отримали сини у життєву дорогу з рук матері – Тризуб, Прапор, Гімн. І зазвучав у залі Державний гімн України…

До майбутніх першокласників з напутніми словами звернувся о. Ярослав Царик:

– Це свято ваших сердець і я вірю, що кожен з вас стане успішним першокласником і буде любити Бога, Україну, книгу… Разом з отцем хлопчики і дівчатка хором склали подяку за мирне дитинство Богові і тим, хто його захищає.

У гості до майбутніх першокласників завітала весела казка «Пан Коцький», яку інсценізував дитячий ляльковий театр, що працює при бібліотеці.

Дошкільнята цієї підготовчої групи, яку відвідували більше 20 дітей, були активними, справжніми маленькими всезнайками. Адже до школи їх майже рік готували досвідчені педагоги-виховники Вероніка Іжевська, Володимира Черкас, Галина Труфанова.

Майбутніх першокласників на цьому святі чекало чимало приємних сюрпризів, про які подбали його організатори. Отець Ярослав Царик і Любов Сітка вручили дітям медалі «Успішний першокласник», святкові кульки, набори шкільного приладдя і… золотих шоколадних зайців, аби сонцесяйним, мирним, щасливим і благословенним Богом було їхнє школярство.

Подбали організатори свята і про щедре чаювання з піцою, спонсором якої стала пекарня «Ваш лаваш», та солодощами.

Любов Сітка, наставники-педагоги, бібліотекарі побажали дітям успішного навчання, цікавих шкільних буднів, легких уроків, добрих друзів, в т.ч. і книг, а батькам – радості від дітей і віри в те, що все буде Україна.

Галина ПЕТРУСЬ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *