Додому > Новини > Укравтодор скоро оголосить конкурс з пошуку інвестора для автобану Краковець – Броди – Рівне

Укравтодор скоро оголосить конкурс з пошуку інвестора для автобану Краковець – Броди – Рівне

У четвер, 11 березня 2021 року Державне агентство автомобільних доріг України «Укравтодор» і компанія «Автомагістраль-Південь» підписали Меморандум про підготовку державно-приватного партнерства в рамках проєкту будівництва та експлуатації автомобільної дороги за маршрутом Краковець – Броди – Рівне.

Як повідомляє Укравтодор, згідно з Меморандумом «Автомагістраль-Південь» за свій рахунок підготує техніко-економічне обґрунтування проекту.

«Підписання Меморандуму дозволить нам вже найближчим часом оголосити відкритий конкурс з відбору приватного інвестора для будівництва маршруту Краковець – Броди – Рівне. Це буде сучасна дорога європейського рівня, яка з’єднає столицю України з найбільшими містами Європи», – сказав голова Укравтодору Олександр Кубраков.

Цей проєкт не включає північний обхід навколо Львова, оскільки для його будівництва в цьому році буде проведено відкритий міжнародний тендер відповідно до правил і принципів МФО, а фінансування буде забезпечено у співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком.

У рамках програми президента «Велике будівництво» обхід Львова разом з дорогою Краковець – Броди – Рівне створять новий транспортний коридор міжнародного значення.

Раніше повідомлялося, що в 2021 році в Закарпатській області буде повністю відремонтований маршрут М-23 Берегово – Виноградів – Велика Копаня до кордону з Угорщиною. Роботи по відновленню прикордонної дорожньої інфраструктури є частиною програми Президента “Велике будівництво”.

Прес-служба Львівської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *